به گزارش خزر، ازهفته بیست وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور دو تیم سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان از ساعت 17 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 0 تیم ذوب آهن اصفهان به پایان رسید. ترکیب تیم ذوب آهن اصفهان: رشید مظاهری، محمد ستاری، […]

به گزارش خزر، ازهفته بیست وهفتم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور دو تیم سپیدرود رشت و ذوب آهن اصفهان از ساعت 17 در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 3 بر 0 تیم ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.

ترکیب تیم ذوب آهن اصفهان:

رشید مظاهری، محمد ستاری، میلاد فخرالدینی، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، قاسم حدادی فر(از دقیقه 87 اکبر ایمانی )، حمید بوحمدان، محمدرضا حسینی(از دقیقه ۹۲ محمد امینی )، مرتضی تبریزی، محمدرضا عباسی(از دقیقه 64 بختیار رحمانی) ، کی‌روش استنلی سرمربیگری تیم ذوب آهن اصفهان را امیر قلعه نویی بر عهده داشت.

ترکیب سپیدرود:
ایمان صادقی، سید هادی موسوی، علی رضا نورمحمدی، میثم تهیدست، حمید ملکی، علی دهقان( از دقیقه 55 توحید غلامی)، میثم فردوسی، علی عباسی(از دقیقه 69 حسین ابراهیمی)، حسین کعبی(از دقیقه 59 محمد غلامی)، پویا نزهتی، عماد میر جوان سرمربیگری تیم سپیدرود رشت را علی کریمی بر عهده داشت.

کارت زرد: هادی موسوی دقیقه ۴۵ (سپیدرود)

گل: میلاد فخرالدینی دقیقه 26، کی روش استنلی دقیقه 67، بختیار رحمانی دقیقه 90(ذوب آهن اصفهان)

شرح بازی:

نیمه نخست: بازی با حملات تیم ذوب آهن اصفهان از عمق دفاع سپیدرود آغاز شد و بازیکنان ذوب آهن توانستند نخستین گل را با استفاده از اشتباه بازیکنان سپیدرود وارد دروازه این تیم کند. پس از آن تیم سپیدرود با استفاده از ارسالهای بلند چندین موقعیت بر روی دروازه تیم ذوب آهن ایجاد کرد اما این حملات بی اثر بود تا بازی با برتری 1 بر 0 تیم ذوب آهن در نیمه نخست به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم سپیدرود حملات زیادی را از ارسالهای بلند حملات زیادی را بر روی دروازه ذوب آهن آنجام داد اما این تیم ذوب بود که توانست با استفاده از ضد حملات دو گل دیگر را وارد دروازه تیم سپیدرود کند که تیم سپیدرود پس از این گلها حملات زیادی را بر روی دروازه تیم ذوب آهن انجام داد آما این حملات بی ثمر بود تا بازی با برتری 3 بر 0 تیم ذوب آهن به پایان برسد.

دقایق حساس:
• دقیقه ۷ :سانتر علی دهقان داخل محوطه جریمه را حسین کعبی با یک ضربه ی سر غافلگیرانه به سمت دروازه ذوب آهن نواخت که توپ درون دستان مظاهری جای گرفت.

• دقیقه ۸ :نخستین کرنر بازی برای ذوب آهن بدست آمد که ضربه ی ارسالی در حالی که ایمان صادقی دو گام به جلو برداشته بود با کم دقتی مرتضی تبریزی به خارج فرستاده شد.

• دقیقه ۱۱ :ضربه ی خطای ارسالی توسط محمدرضا حسینی چسبیده به خط هجده قدم را مستقیم نواخت که با مشت ایمان صادقی راهی اوت شد.

• دقیقه ۱۲ :سانتر قاسم حدادی فر با ضربه ی سر محمدرضا عباسی با فاصله اندک راهی اوت شد.

• دقیقه ۱۳ :خطای میلاد فخردالدینی بر روی پویا نزهتی چسبیده به خط هجده قدم را داور خطا اعلام کرد و ضربه ی ایستگاهی را خود نرهتی یک ضرب نواخت که با فاصله کم راهی اوت کرد.

• دقیقه ۱۶ سانتر محمدرضا حسینی را داخل محوطه ی شش قدم پیش از رسیدن مرتضی تبریزی، ایمان صادقی مال خود کرد.

• دقیقه ۲۰ نخستین کرنر بازی برای سپیدرود بدست آماد که ضربه ی کرنر حمید ملکی با ضربه ی سر محمدرضا حسینی از محوطه شش قدم دور شد و راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد.

• دقیقه ۳۵ سانتر سید محمد ستاری را محمدرضا حسینی با ضربه ی سر به سمت دروزاه سپیدرود زد که صادقی توپ را دفع کرد.

• دقیقه ۳۶ علی عباسی در حالتی نا متعادل و در یک چرخش عالی شوتی غافلگیرانه را راهی دروزاه ذوب آهن کرد که رشید مظاهری توچ را بع سختی راهی کرنر کرد.
• دقیقه ۳۸ به دلیل مصدومیت ایمان صادقی بازی برای دقایقی متوقف شد.

• دقیقه ۴۵ خطای هادی موسوی بر روی مرتضی تبریزی چسبیده به خط هجده قدم را داور خطا اعلام کرد و یک کارت زرد به موسوی داد و ضربه ی ایستگاهی را حدادی فر از بین دیوار دفاعی راهی دروازه سپیدرود کرد، که ایمان صادقی موفق به مهار توپ شد.

• دقیقه ۵۵ سامتر مواج علی عباسی به داخل محوطه جریمه ذوب آهن را میثم فردوسی با ضربه ی سر به سمت دروازه نواخت که مظاهری با واکنشی دیدنی برگشت داد و توپ ریباندی هادی موسوی را بازهم مظاهری دفع کرد تا بدین ترتیب گلر ملی پوش ذوبی ها مانع باز شدن دروازه تیمش شود. این صحنه حساس ترین موقعیت مهمان برای دستیابی به گل از ابتدای بازی بود.

• دقیقه ۶۲ خطای محمدزاده بر روی محمد غلامی را داور یک ضربه ی آزاد اعلام کرد و ضربه ی شروع مجدد را علی عباسی ارسال کرد که مظاهری با یک شیرجه توپ را دفع نمود.

• دقیقه ۶۴ فرار محمدرضا حسینی از سمت راست دفاع سپیدرود او را در موقعیت تک به تک قرار داد که شوت محکم او را ایمان صادقی راهی اوت کرد.

• دقیقه ۷۱ مرتضی تبریزی یک ضربه ی ایستگاهی را به صورت مستقیم و غافلگیرانه به سمت دروازه زد که صادقی در دو ضرب توپ را مهار کرد.

• دقیقه ۷۹ پاس به عقب محمدرضا حسینی و شوت فنی مرتضی تبریزی را ایمان صادقی به صورت ناقص دفع کرد.

• دقیقه ۸۰ اراسال مواج مرتضی تبریزی را کیروش با ضربه ی سر به سمت دروازه سپیدرود نواخت که این بار صادقی موفق به دفع توپ شد.

حاشیه بازی:
پیش از آغاز بازی امیر قلعه نوعی به همراه کادر فنی تیم ذوب آهن اصفهان به سوی نیمکت تیم سپیدرود رفتند.

داور در نیمه نخست بازی یک دقیقه و در نیمه دوم بازی سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.