به گزارش خزر ، مردم گیلان عصر امروز با حضورشان در گلزار شهدای رشت از آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان چشمگیری کردند. مردم ولایتمدار و انقلابی گیلان از مرد، زن، پیر وجوان از چندین ساعت قبل از حضور آیت‌الله فلاحتی در گلزار شهدای رشت حضور پیدا کرده بودند تا از او استقبال […]

به گزارش خزر ، مردم گیلان عصر امروز با حضورشان در گلزار شهدای رشت از آیت‌الله رسول فلاحتی نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان چشمگیری کردند.

مردم ولایتمدار و انقلابی گیلان از مرد، زن، پیر وجوان از چندین ساعت قبل از حضور آیت‌الله فلاحتی در گلزار شهدای رشت حضور پیدا کرده بودند تا از او استقبال کنند.

همزمان با ورود آیت‌الله فلاحتی به صحن گلزار شهدای رشت طنین شعار‌های “صل علی محمد یاور رهبر آمد”، “رهبر عالی مقام تشکر تشکر” و “این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده” در سراسر گلزار شهدای رشت طنین انداز شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان نیز ضمن سخنرانی در میان خیل عظیم مردم ولایت‌مدار استان گیلان که برای استقبال از وی به گلزار شهدا آمده بودند گفت: خدا را شاکرم که امروز با عنایت رهبری توانستم توفیق خدمتگزاری شما مردم عزیز را داشته باشم.

آیت‌الله رسول فلاحتی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در نامه انتصاب اخیرشان به سه ویژگی بارز مردم گیلان اشاره کردند عنوان داشت: ایشان مردم گیلان را مردمی شجاع، فداکار و کارآزموده دانستند که افتخاری برای مردم گیلان محسوب می‌شود.

وی انقلاب اسلامی را بزرگترین و عظیم‌ترین قیام مردمی در تاریخ معاصر دانست و تصریح کرد: مردم گیلان در طول انقلاب حضور چشمگیری داشتند و باید به خود افتخار کنند که رهبری انقلاب آن‌ها را با چنین شاخصه‌های برجسته‌ای معرفی می‌کنند.

 نخستین سخنان امام جمعه رشت در میان مردم ولایت مدار شهر باران