به گزارش خزر، دکتر منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با مهندس حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در صبح روز سه شنبه تاریخ 14/3/97 دیدار و در خصوص وضعیت شرکت ها و واحد های صنعتی شهرستان رودبار ،کارگران و همچنین خدمات تامین اجتماعی در حوزه شهرستان رودبار گفتگو کردند. دکتر […]

به گزارش خزر، دکتر منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با مهندس حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در صبح روز سه شنبه تاریخ 14/3/97 دیدار و در خصوص وضعیت شرکت ها و واحد های صنعتی شهرستان رودبار ،کارگران و همچنین خدمات تامین اجتماعی در حوزه شهرستان رودبار گفتگو کردند.

دکتر جمالی با بیان این مسئله که شهرستان رودبار از پتانسیل جوانانی مستعد، غیور، توانمند و تحصیل کرده در زمینه های مختلف بهره می برد افزود دارا بودن 20 در صد از خاک استان این شهرستان را به بزرگترین شهرستان استان گیلان تبدیل کرده و از این پتانسیل می شود در ارتباط با ایجاد شرکت های خوب در سطح استان ، کشور و حتی بین اللملی بهره برد.

نماینده مردم شهرستان رودبار گفت وضعیت خدمات تامین اجتماعی در شهرستان رودبار از کیفیت خوبی بر خوردار است ولی تا رسیدن به وضعیت مطلوب ما فاصله دارد که با همکاری مدیر کل محترم و مسئولان شهرستانی این مهم انجام شدنی است.

وی ضمن ابراز امیدواری از همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود رایزنی انجام شده با وزیر محترم و همچنین قول مساعد وزیر به بنده در خصوص بازگشایی مجدد کارخانه گنجه نوید بخش روزهای رونق کسب و کار در شهرستان علل خصوص روستای گنجه خواهد بود.

دکتر جمالی در ادامه بیان این که نامه نگاری با دکتر نوربخش قائم مقام تامین اجتماعی کل کشور، دستور تعیین تکلیف واحد و بررسی بازگشایی مجدد (شنیده شده بود این واحد درمانی در شرف فروش بوده) آن در دستور کار تامین اجتماعی استان قرار گرفت.

حق پرست گفت: دکتر جمالی که در این دوره به عنوان نماینده منتخب مردم رودبار در مجلس انتخاب شده است، با توجه به اولین حضور ایشان در مجلس شورای اسلامی است گامهای خود را محکم و سازنده برداشته و با رایزنی با مسئولان وزارت ، توانسته مساعدت های خوبی برای شهرستلن رودبار بگیرد.

وی با اشاره به توانمندی و ظرفیت های شهرستان رودبار گفت: این مسئله باعث می شود تا با پیگیری های مجدانه نماینده محترم و استمرار در این امر روزهای خوشی برای شهرستان رودبار در راه باشد که جای تقدیر وتشکر دارد.