به گزارش خزر، در طرح و برنامه شب‌های روشن رشت، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با همکاری گروه تئاتر مارلیک طرح اجرای نمایش خیابانی را در پیاده راه فرهنگی اجرا نمودند. ( گزارش تصویری ) نمایش خیابانی ( سفر به رشت ) را از تاریخ ۲ الی ۹ فروردین ۱۳۹۷ از ساعت ۲۰ […]

به گزارش خزر، در طرح و برنامه شب‌های روشن رشت، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با همکاری گروه تئاتر مارلیک طرح اجرای نمایش خیابانی را در پیاده راه فرهنگی اجرا نمودند. ( گزارش تصویری )

نمایش خیابانی ( سفر به رشت ) را از تاریخ ۲ الی ۹ فروردین ۱۳۹۷ از ساعت ۲۰ الی  ۲۲ در پیاده راه فرهنگی ، میدان شهدای ذهاب ( شهرداری ) برای مسافرین و مردم شهر رشت اجرا شد که مورد استقبال زیادی قرار گرفت.

عوامل اجرایی نمایش سفر به رشت عبارت‌اند از : نویسنده، طراح و کارگردان : هومن میرمعنوی.

بازیگران: شهریار والامقام، ماکان حائری، بهنام گلرنگ، مازیار نصیری زاد، دستیاران کارگردان: ریحانه (مهیا) حسین زاده، مژده رفعت.

مدیران صحنه: پویا دوابی، پارسا اشرف می‌باشند.

خلاصه نمایش: ۳ نفر در فرودگاهی که به پروازشان دیر رسیده‌اند جا می‌مانند و یک نفر به آن‌ها پرواز به رشت را پیشنهاد می‌دهد و همگی باهم به رشت می‌آیند و … .

در نمایش مذکور، به شادی و ساختن لحظات کمدی و خنده‌دار برای مسافران و آشنا نمودن آن‌ها بافرهنگ و موسیقی گیلانی پرداخته‌شده است.

از نکته بسیار جالب اجرای ۸ شبه نمایش فوق می‌توان به استقبال فوق‌العاده مردم مخصوصاً مسافران از این اجرا اشاره کرد و عکس‌های یادگاری مسافرین با بازیگران این نمایش از روز اول در دنیای مجازی پخش‌شده و مورد شادی و نشاط همگانی را به وجود آورد.