به گزارش خزر، دو تیم سپیدرود رشت و داماش گیلان از ساعت 14 در ورزشگاه سردارجنگل رشت در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر تیم سپیدرود رشت به پایان رسید. دو گل تیم سپیدرود را حسین ابراهیمی و محمد لطفی به ثمر رساندند. دو تیم در […]

به گزارش خزر، دو تیم سپیدرود رشت و داماش گیلان از ساعت 14 در ورزشگاه سردارجنگل رشت در یک دیدار دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی دو بر صفر تیم سپیدرود رشت به پایان رسید.

دو گل تیم سپیدرود را حسین ابراهیمی و محمد لطفی به ثمر رساندند.

دو تیم در هر نیمه با ترکیب متفاوت به دیدار یکدیگر رفتند تا توان خود را برای بازی های پیش رو آزمایش کنند.

ترکیب تیم دو تیم در نیمه اول:

تیم سپیدرود رشت:
ایمان صادقی، رضا الماس خاله، میثم تهی دست، حمید ملکی، رضا نورمحمدی، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، محمد غلامی، میثم فردوسی، علی عباسی، توحید غلامى.

تیم داماش گیلان:
اشکان توانا، امیرحسین دهقان، سید کاظم رحمانی، پویا عزیزپور، محمد همرنگ، میلاد پورمحسن، هادی سهرابی، محمد طالبی، آزاد جعفرزاده، سعید طالبی، میلاد پورصف شکن.

ترکیب دو تیم درنیمه دوم:

تیم سپيدرود رشت:
محمدباقر شعبانی، محمد لطفی، میلاد قربانزاده، علیرضا کوشکی ،عماد میرجوان، میعاد یزدانی، حسین کعبی، امید سام کن، علی دهقان، هادی موسوی، رضا کاردوست.

تیم داماش گیلان:
اشکان توانا، محمد مختاری، کنعان طاهرنژاد، حسین میرزاحسینی پور، مصطفی آقاجانی، علی اصغر کریمی، سید محمد اسلامی، میثم میر‌پسندیده، علیرضا توکلی، سعید مرتضوی و صادق رضایی.

حاشیه بازی:
علی کریمی در این بازی بر روی نیمکت تیم سپیدرود ننشست و با نشتن بر روی تابلو های تبلیغاتی کنار زمین به تماشا بازی شاگردانش پرداخت.

درنیمه نخست بازی محمد غلامی در یک صحنه با داوردیدار جر و بحث کرد که علی کریمی با دیدن این صحنه، محمد غلامی را از زمین بازی بیرون کشید و تیم سپیدرود با 10 نفر نیمه اول را به پایان رساند.

زمان برگزاری این دیدار دو بار تغییر کرد.