به گزارش خزر، هواداران در تمام نقاط جهان جزئی از رکن های اولیه یک تیم فوتبال محسوب می شود اما در ایران این رکن ها همانند نامحرمان هستند. پس از اینکه تیم ملی در بازی با سیرالئون به رقم رایگان بود بازی، تنها چند نفر تماشاگر داشت. حالا این نوبرانه در فصل بهار به فوتبال […]

به گزارش خزر، هواداران در تمام نقاط جهان جزئی از رکن های اولیه یک تیم فوتبال محسوب می شود اما در ایران این رکن ها همانند نامحرمان هستند. پس از اینکه تیم ملی در بازی با سیرالئون به رقم رایگان بود بازی، تنها چند نفر تماشاگر داشت.

حالا این نوبرانه در فصل بهار به فوتبال گیلان رسیده است. البته اینبار خبری از دلال و محرومیت به علت رای کمیته انضباطی نیست. اینبار اساتید دو باشگاه رشتی تصمیم گرفتند که بازی داماش و سپیدرود را درپشت درهای بسته برگزار کنند!!

بازی بدون تماشاگر توهین به فهم و درک هواداران است و حال آنکه بازی دو تیم رشتی بدون تماشاگر برگزار شود بدترین نوع توهین به تماشاگران رشتی است. تیم هایی که بدون تماشاگر حتی توان یک روز مقاومت در لیگ دسته دوم را ندارند در یک حرکت خلق الساعه تصمیم به برگزاری بازی دوستانه بدون تماشاگر می گیرند.

اینکه چرا بازی دو تیم رشتی باید بدون تماشاگر باشد به شدت برای همگان جای سوال است؟! چرادر بازی های گذشته سپیدرود در مقابل پاس اقدام به برگزاری بازی بدون تماشاگر نکردند؟!

درسالهای گذشته دربی های زیادی بین رشت و انزلی برگزار شد اما سازمان لیگ هیچگاه جرات نکرد که بازی دوتیم رشت وانزلی را بدون تماشاگر برگزار کند. گویا ترس از حاشیه ها باعث شده تا دوستان به ترفند نخ نما شده ای به نام بازی بدون تماشاگر پناه ببرند. بدون شک هواداران رشتی ترجیح می دهند که این بازی برگزار نشود تا اینکه بازی بدون تماشاگر برگزار شود.