به گزارش خزر، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور در روزهای پایانی سال 96 به هفته چهارم خود رسید و استان گیلان در لیگ دسته دوم دارای دو نماینده است. با توجه به وضعیت سخت صعود به لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور نمایندگان گیلان کار بسیار دشواری را در پیش دارند. داماش- روی […]

به گزارش خزر، مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور در روزهای پایانی سال 96 به هفته چهارم خود رسید و استان گیلان در لیگ دسته دوم دارای دو نماینده است. با توجه به وضعیت سخت صعود به لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور نمایندگان گیلان کار بسیار دشواری را در پیش دارند.

داماش- روی نوار برد

داماش در دور اول مسابقات لیگ دسته دوم در گروه اول مسابقات در رده دوم قرار گرفت و توانست به راحتی به دور دوم مسابقات صعود کند. داماش در دور دوم مسابقات دربازی اول میهمان بود که توانست به تساوی دست یابد و در دو بازی دیگر میزبان در شهر رشت میزبان بود که توانست در هر دوبازی به پیروزی دست یابد تا با 7 امتیاز در رده سوم جدول قرار بگیرد و در هفته جهارم باید در آبادان به دیدار انتهای جدولی پالایش نفت آبادان برود. با توجه به بازی تیم نفت و گاز چگساران در مقابل شاهین شهرداری بوشهر، شاگردان وحید رضایی می تواند با پیروزی بر پالایش نفت جایگاه خود را در رده دوم تثبت کند. البته داماش یک بازی فینال گونه در هفته پایانی در برابر شهرداری بوشهر در رشت دارد که با پیروزی می تواند راه خود را برای بازگشت دوباره به لیگ دسته اول هموار کند و از فراموشخانه لیگ دسته دوم فرار کند.

 

گیلانمهر فومن- فرار از بحران

گیلانمهر فومن پس از انتقال امتیازش به مالک جدید روز های پرفراز و نشیبی را سپری می کند. آنها به راحتی توانست در دور اول مسابقات درر صدر جدول قرار بگیرد. در دور دوم مسابقات در دو بازی خارج از خانه دو شکست را تجربه کردند که در بازی برابر خوشه طلایی ساوه مسله داوری برای آنها حاشیه ساز شد. شاگردان امید روانخواه فقط توانستند یک پیروزی در داخل خانه را کسب کنند تا با 3 امتیاز از 3 بازی در رده پنجم جدول قرار بگیرند تا برای صعود کارشان بسیار سخت شود. آنها باید در هفته چهارم در مقابل تیم انتهای جدولی استقلال جنوب قرار بگیرند که در صورت برد می تواننند امیدهایشان را برای صعود زنده نگه دارند. 

داماش