به گزارش خزر، چندی پیش و در پی انتصاب سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان رودسر، فرماندار این شهرستان انتخاب فرزاد دلارام را به‌عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی رودسر غیرقانونی دانست. وارسته در واکنش به این انتصاب گفته بود: تاکنون نامه‌ای رسمی در این زمینه دریافت نکرده‌ام اما آقای مدیرکل باید پاسخگو باشد که […]

به گزارش خزر، چندی پیش و در پی انتصاب سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان رودسر، فرماندار این شهرستان انتخاب فرزاد دلارام را به‌عنوان سرپرست اداره راه و شهرسازی رودسر غیرقانونی دانست.

وارسته در واکنش به این انتصاب گفته بود: تاکنون نامه‌ای رسمی در این زمینه دریافت نکرده‌ام اما آقای مدیرکل باید پاسخگو باشد که چگونه بدون هماهنگی و تائید بالاترین مقام اجرایی شهرستان چنین اقدامی را انجام داده است؟!
فرماندار رودسر با اشاره به اینکه بر اساس قانون، کلیه مدیران کل باید با هماهنگی و تائید فرماندار نسبت به تغییر یا جابجایی مدیران شهرستانی اقدام نمایند افزود: تاکنون هیچ‌گونه هماهنگی و تأییدیه‌ای در زمینه معرفی سرپرست جدید راه و شهرسازی اعلام نداشته‌ام و اگر آقای مدیرکل به قانون اشراف داشته باشند یقیناً اصول و سیکل قانونی را باید طی می‌کردند. در حوزه شهرستانی تمامی عزل و نصب‌های دولتی باید با هماهنگی و اعلام نظر نهایی فرماندار باشد که امیدوارم مدیران کل نسبت به این وظیفه‌ای که قانون برایشان تعیین کرده است کوتاهی نکنند.

در همین راستا علی خاوری مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان در پاسخ به سؤال خبرنگار خزرآنلاین در خصوص دلایل غیرقانونی خوانده شدن انتصاب سرپرست اداره راه و شهرسازی رودسر توسط فرماندار این شهرستان، گفت: ايشان همچين ادعايي دارند و خودشان بايد در این خصوص پاسخگو باشند!

جالب‌تر آنکه سرپرست فرمانداری رودسر پس از شنيدن سوال خبرنگار خزرآنلاين، گفت: به‌صورت تلفنی نمی‌توانم پاسخگو باشم و پس از طرح این مطلب گوشی را قطع کرد!

حال مشخص نیست چه بر سر اداره راه و شهرسازی شهرستان رودسر با وجود این حجم از اختلاف‌نظر میان سرپرست فرمانداری رودسر و مدیرکل راه و شهرسازی استان خواهد آمد؟