به گزارش خزر، حامد عبداللهی در واکنش به شایعه شهردار شدنش در رشت و عزل مسعود نصرتی اظهار کرد: به صراحت این موضوع را تکذیب می‌کنم و در حال حاضر هیچ علاقه ای به این موضوع نداشته و اصلا فکر شهردار شدن را هم نمی‌کنم. عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در ادامه خاطرنشان کرد: باید […]

به گزارش خزر، حامد عبداللهی در واکنش به شایعه شهردار شدنش در رشت و عزل مسعود نصرتی اظهار کرد: به صراحت این موضوع را تکذیب می‌کنم و در حال حاضر هیچ علاقه ای به این موضوع نداشته و اصلا فکر شهردار شدن را هم نمی‌کنم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در ادامه خاطرنشان کرد: باید تمام فکر و تلاشمان این باشد که در مسائل شهری به آقای نصرتی کمک کنیم.

وی با بیان اینکه سلامت و صداقت شهردار فعلی در کنار تجربه‌شان برای بنده اثبات شده است، افزود: تا زمانی که ایشان با همین نیت به کار خود ادامه دهد، بنده یکی از افرادی هستم که تمام قد حمایت خواهم کرد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه رشت بعد از دوران شهردار سابق نیاز به پاکسازی دارد، ابراز نمود: به همین دلیل ما به دنبال فردی هستیم که سالم سازی و شفاف سازی را سرلوحه کارش قرار دهد.

عضو شورای شهر رشت همچنین با اشاره به عزل و نصب های اخیر در شهرداری رشت تصریح کرد: بنده حتی یک نیرو را در شهرداری تعرفه نکرده ام بلکه افراد خوب را به شهردار معرفی می کنم.

رئیس شوراهای شهر استان گیلان در پایان تاکید کرد: مثل برخی افراد نیستم که به شهردار بگویم «این آقایان را نه گزینش و نه سوال کن، ولی ابلاغ‌شان را بزن»، بنده به عنوان عضو شورا به خودم چنین اجازه ای نمیدهم که به شهردار بگویم «شما طرف را نبین ولی ابلاغ بزن».

گفتنی است چندی پیش هم رضا رسولی، دیگر عضو شورا با اشاره به تلاش یکی از اعضای شورا برای انتصاب یک زن و مرد در پست های معاونتی در شهرداری رشت، این عضو شورا را باندباز خطاب کرده بود!