به گزارش خزر، محمدصادق حسنی جوریابی در گفت و گویی در رابطه با نظرش در خصوص “طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان”، اظهار کرد: من این طرح را امضاء نکرده ام و دلایل خاص خودم را دارم. وی با بیان اینکه ما قانون به اندازه کافی داریم، گفت: نظر شخصی ام بر این است که سنگ […]

به گزارش خزر، محمدصادق حسنی جوریابی در گفت و گویی در رابطه با نظرش در خصوص “طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان”، اظهار کرد: من این طرح را امضاء نکرده ام و دلایل خاص خودم را دارم.

وی با بیان اینکه ما قانون به اندازه کافی داریم، گفت: نظر شخصی ام بر این است که سنگ بزرگ‌ علامت نزدن است و این یک سنگ خیلی بزرگ است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه شخص بنده زندگی، درآمد و اموالم مشخص است و اگر جایی از آوردم می دانم از کجا آوردم، گفت: الان با توجه به شرایط جامعه یک آدم‌سیاسی باید حواسش جمع باشد و احساس می کنم الان زمان این کار نیست چون ما قانون به انداره کافی داریم و همه چیز مشخص است.

حسنی جوریابی با بیان اینکه همانطور که در همایش مالیات و رسانه مطرح کردم پیگیر یک‌ طرحی هستم که شدیدتر از این برنامه است، گفت: چارچوب این برنامه ای که برای سال آینده در نظر دارم کاملا مشخص است.

وی افزود: بررسی ها و شناسایی هایی زیادی کردم که این برنامه در حد معمول و معقول است ولی “طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان” خیلی طرح سنگین و بزرگی است./8دی