به گزارش خزر، جشن بزرگ همدلی خانواده بسکتبال گیلان با حضور مدیران و مسوولین استانی از جمله غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان، اعضای شورای شهر رشت و جمعی از چهره های ورزشی استان در سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار شد. همچنین در این برنامه […]

به گزارش خزر، جشن بزرگ همدلی خانواده بسکتبال گیلان با حضور مدیران و مسوولین استانی از جمله غلامعلی جعفرزاده نماینده رشت در مجلس، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان، اعضای شورای شهر رشت و جمعی از چهره های ورزشی استان در سالن نامجو مجموعه ورزشی یادگار امام رشت برگزار شد.

همچنین در این برنامه ضمن اعلام حضور تیم بسکتبال سپیدرود رشت در سوپر لیگ بسکتبال کشور از پیراهن این تیم با حضور جواد تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رونمایی شد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان نیز در این همایش گفت: خوشبختانه ورزش گیلان بسیار پویاست و در رشته های مختلف نیز عناوین ارزنده ای را کسب کرده است.

مسعود رهنما افزود: ‌بسکتبال نیز یکی از همین رشته هاست که یک ورزش دانشگاهی و فرهیخته است‌.

محمد رفیعی در همایش همدلی خانواده بسکتبال گیلان گفت: مدیران باشگاه ریشه دار و پرطرفدار سپیدرود از سال آینده علاوه بر فوتبال در بسکتبال نیز تیمداری خواهند کرد‌‌.