به گزارش خزر،طی حکمی از سوی دبیر انجمن اسپوکس ایران و رییس کمیته اسپوکس گیلان، ایمان رنجکش به عنوان رییس روابط عمومی این ورزش در گیلان منصوب شد. در بخشی از حکم منوچهر محسنی سیگارودی خطاب به مسئول جدید روابط عمومی اسپوکس گیلان آمده است؛ با عنایت به تجارب ارزشمند شما در حوزه رسانه و […]

به گزارش خزر،طی حکمی از سوی دبیر انجمن اسپوکس ایران و رییس کمیته اسپوکس گیلان، ایمان رنجکش به عنوان رییس روابط عمومی این ورزش در گیلان منصوب شد.

ایمان رنجکش

در بخشی از حکم منوچهر محسنی سیگارودی خطاب به مسئول جدید روابط عمومی اسپوکس گیلان آمده است؛ با عنایت به تجارب ارزشمند شما در حوزه رسانه و ورزش به سمت مسئول روابط عمومی کمیته اسپوکس استان گیلان منصوب می شوید.

ایمان رنجکش از فعالان اجتماعی و رسانه ای استان گیلان است که سردبیری روزنامه سراسری معین، دوهفته نامه خط آخر و پایگاه خبری و تحلیلی سلام گیلان را بر عهده دارد و مدیریت کمیته اطلاع رسانی هیات تنیس روی میز گیلان، والیبال و مشاور فرهنگی هیات هندبال گیلان از جمله سوابق وی در حوزه ورزش است.

رشته ورزشی “اسپوکس” برگرفته از فرهنگ وسنت ایران است که با واکنش مثبت مخاطبان مواجه شده و توانسته جایگاه خاصی را در مجامع بین المللی پیدا کند. این ورزش تحت پوشش فدراسیون انجمنهای ورزشی فعالیت می کند و نقش مهمی براي ايجاد سلامت، نشاط اجتماعي، اتحاد و رشد جوامع دارد.