به گزارش خزر، صبح شنبه شهرداری رشت شاهد چند تغییر و تحول در برخی معاونت ها خواهد بود. گفته می شود یکی از مهمترین تغییرات در شهرداری رشت، ایجاد تغییر در امور اداری شهرداری رشت خواهد بود که نام سه گزینه برای انتصاب در این سمت مطرح شده است. شنیده شده علیرضا اعلایی از نیروهای […]

به گزارش خزر، صبح شنبه شهرداری رشت شاهد چند تغییر و تحول در برخی معاونت ها خواهد بود.

گفته می شود یکی از مهمترین تغییرات در شهرداری رشت، ایجاد تغییر در امور اداری شهرداری رشت خواهد بود که نام سه گزینه برای انتصاب در این سمت مطرح شده است.

شنیده شده علیرضا اعلایی از نیروهای رسمی شهرداری رشت که در کارنامه کاری خود مدیریت املاک شهرداری رشت و مدیرعاملی سازمان میادین را در کارنامه دارد، در دوره سرپرستی فرامرز جمشیدپور به طرز عجیبی در یک روز از دو پست مدیریتی خود عزل شد!

همچنین گفته می شود علیرضا دانش نظافت مدیر اسبق امور اداری شهرداری رشت دیگر گزینه تصدی بر امور اداری شهرداری رشت است.

گفتنیست از مریم رضاطبع که سابقه مدیر امور اداری سازمان های تاکسیرانی و اتوبوسرانی را نیز در کارنامه دارد، سومین گزینه جدی تصدی بر امور اداری شهرداری رشت است. هرچند که امور اداری یک بخش تخصصی محسوب می شود، انتظار می‌رود شهردار محترم از افراد با تجربه و با رشته تحصیلی مرتبط با توجه به شایسته سالاری استفاده نماید.

شنیده ها حکایت از آن دارد که به زودی و پس از منتفی شدن حضور مهناز استقامتی در شهرداری رشت، همسر وی حامد اخوان نیز با شهرداری رشت خداحافظی میکند تا از میان علی بهارمست یا مرتضی شریفی یک نفر جایگزین وی در حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری رشت شود.

از سوی دیگر نیز شنیده ها حکایت از آن دارد که در صورت رفتن بهارمست به حوزه معاونت برنامه ریزی شهرداری، آرش امیرلو جایگزین وی خواهد شد.

همچنین گفته می شود پیمان پارسا نیز در سمت مدیرعامل سازمان حمل و نقل جایگزین مهرداد حسینی خواهد می شود.

شنیده می شود عظیم نوربخش معاون سابق عمرانی سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان معاونت شهرسازی شهرداری رشت منصوب گردد.

گفتنیست این احتمال نیز وجود دارد تا در لحظات آخر برخی تغییرات به تعطیلات پس از عید نوروز موکول گردد. هرچه هست باید منتظر ماند و دید در جلسه صبح شنبه شورای اداری چه خواهد گذشت؟!