به گزارش خزر، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در آیین رونمایی از فیلم کوتاه «دیوار» که با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان و اتحادیه انجمن‌های دانش آموزی تولید شده است،گفت:ضرورت حضور و اثرگذاری فعالان انقلابی در فضای مجازی به وضوح مشهود می‌باشد. وی با تسلیت ایام فاطمیه اول اظهار کرد:دخت […]

به گزارش خزر، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در آیین رونمایی از فیلم کوتاه «دیوار» که با همکاری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان و اتحادیه انجمن‌های دانش آموزی تولید شده است،گفت:ضرورت حضور و اثرگذاری فعالان انقلابی در فضای مجازی به وضوح مشهود می‌باشد.

وی با تسلیت ایام فاطمیه اول اظهار کرد:دخت گرامی پیامبر اعظم اسوه و الگویی برای همه مردان و زنان است لذا تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه فرصت مغتنمی است تا بتوان درس خداشناسی، پیامبرشناسی و امام‌شناسی را از صدیقه طاهره حضرت زهرا(س) بیاموزیم.

حجت الاسلام اشجری با اشاره به مغتنم شمردن تقارن دهه فجر با ایام فاطمیه،تصریح کرد:دهه فجر سال ‌جاری با رنگ و بوی فاطمی آغاز شد و تلاش ستاد دهه فجر استان بر این بود ضمن بهره‌برداری معنوی از این ایام گران‌سنگ، حرمت ایام فاطمیه بیش از پیش پاس داشته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان،با بیان اینکه انقلاب اسلامی در حال وارد شدن به چهل سالگی خود می‌باشد، گفت:دشمنان با تخریب   های ناجوانمردانه در صدد ناکارآمد جلوه‌ دادن و نادیده گرفتن دستاوردهای جمهوری اسلامی می‌باشند؛در حالی که امروز انقلاب اسلامی از یک نهال به درختی تنومند تبدیل شده است که همه در مقابل عظمت آن سر تعظیم فرود می‌آورند و این درخت برای به ثمر نشستن نیازمند هرس است چنانچه در سال های 78 و 88 به شکلی این هرس مشاهده شد.

وی با تاکید بر اینکه همراهی با آرمان انقلاب اسلامی نیازمند ایستادگی و مجاهدت‌های شبانه‌روزی است،بیان کرد: متاسفانه عده‌ای با داشتن سوابق درخشان از قطار انقلاب پیاده شدند.

حجت‌الاسلام اشجری ادامه داد:عدد چهل نماد بلوغ و کمال است و امروز انقلاب اسلامی ایران دوره بلوغ خود را سپری می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان،با اشاره به سخنان معمار کبیر انقلاب مبنی بر صدور انقلاب گفت:شاید بزرگی سخن رهبرکبیر انقلاب اسلامی در آن روزها درک نمی‌شد اما امروز با نگاه به اتفاقات ایجاد شده در کشورهای همسایه اهمیت سخنان امام بیش از پیش آشکار می‌شود.

وی با اشاره به آشوب‌های اخیر گفت:مردم مطالبات به حقی دارند که لازم است به آنها پاسخ منطقی داده شود اما عده‌ای با سوء استفاده و تخریب اموال عمومی به دنبال توطئه و نابودی انقلاب اسلامی هستند.

حجت‌الاسلام اشجری با اشاره به ضرورت ارتباط با جوانان با زبان هنر گفت:ساخت فیلم‌های کوتاه همچون «دیوار» که توسط اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزی انجام شد کاری تحسین برانگیز است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد:برخی از دست‌اندرکاران و بازیگران این اثر اگر چه سن کمی دارند اما دارای روح بزرگ هستند.

وی با اشاره به ضرورت حضور جوانان انقلابی در فضای مجازی،متذکر شد:متاسفانه برخی از مسئولان نتوانسته‌اند زبان جوانان را درک کنند و از ارتباط با آنان محروم مانده‌اند.

حجت‌الاسلام اشجری،با اشاره به اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی گیلان مجموعه‌ای فعال،بانشاط و پرانگیزه و همراه در مناسبت‌های انقلاب اسلامی است،اظهار امیدواری کرد:فیلم کوتاه «دیوار» بتواند در ایام   الله دهه فجر در رسانه ملی و فضای مجازی مورد بهره‌برداری عموم مردم به ویژه جوانان قرار گیرد.