به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شهرداری لاهیجان، استاندار گیلان در مراسم افتتاح خانه کشتی شهرداری لاهیجان گفت: ظرفیتهای بی نظیری در شهر لاهیجان وجود دارد که متأسفانه از ظرفیتهای خدادادی موجود به درستی استفاده نشده است. سالاری افزود: بروکراسی های بی جهت جلوی خیلی از پیشرفتهای شهر را گرفته است. با […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی شهرداری لاهیجان، استاندار گیلان در مراسم افتتاح خانه کشتی شهرداری لاهیجان گفت: ظرفیتهای بی نظیری در شهر لاهیجان وجود دارد که متأسفانه از ظرفیتهای خدادادی موجود به درستی استفاده نشده است.

سالاری افزود: بروکراسی های بی جهت جلوی خیلی از پیشرفتهای شهر را گرفته است. با واگذاری اراضی ملی مخالفم، ولی با برنامه ریزی درست می توان از این اراضی به درستی بهره برداری کرد.

وی تصریح کرد: استان گیلان در هزینه کردن برای آموزش کودکان و تعلیم و تربیتشان جزو چند استان برتر کشور است. در بخش تعلیم و تربیت، با کمک بخش خصوصی، به آموزش و پرورش کمک کنیم.

استاندار گیلان عملکرد شهرداری لاهیجان در بارش برف اخیر را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در استفاده از فرصت ها کوشا باشید. اینکه شهرداری لاهیجان با اجرای جشنواره آدم برفی در روز پس از بارش برف، بین شهروندان و خانواده ها نشاط ایجاد میکند، استفاده از فرصت و بهره برداری از ظرفیت است.