به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان، هم زمان با طلوع سی و نهمین سال‌گشت پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، گلزار شهدای سلیمانداراب رشت میزبان نسل سوم و چهارمی‌هایی شد که با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی پیمانی دوباره بستند. بنابراین گزارش […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان گیلان، هم زمان با طلوع سی و نهمین سال‌گشت پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی، گلزار شهدای سلیمانداراب رشت میزبان نسل سوم و چهارمی‌هایی شد که با آرمان‌های بلند امام راحل(ره) و شهدای انقلاب اسلامی پیمانی دوباره بستند.

http://uupload.ir/files/yx67_02.jpg

بنابراین گزارش طی این ویژه‌برنامه‌ که صبح امروز با همراهی اعضای کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی صورت‌گرفت، کودکان و نوجوانان ضمن اجرای سرود، خوانش شعر و دکلمه‌خوانی، همراهی‌شان با بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی و شهدای اسلام و انقلاب اعلام‌کردند.

http://uupload.ir/files/j6x2_04.jpg
مدیر‌کل کانون استان گیلان نیز طی این آیین، هم‌زمانی دهه مبارک فجر با ایّام فاطمیه را یادآورشد و با اشاره به این مساله که اهداف انقلاب اسلامی برگرفته از اندیشه‌های مکتب علوی و تکیه بر سیره فاطمی(س) است، اظهارداشت: امروزه نسل سوم و چهارمی‌های انقلاب دراندیشه پاس‌داشت ارمغانی هستندکه در سایه رهبری امام(راحل) و ایثار‌گری شهدای انقلاب شکل‌گرفته است.

http://uupload.ir/files/5yc_08.jpg

اسفندیارضیائی در ادامه همراهی و وحدت مردم مسلمان ایران را زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی عنوان‌کرد و با ارزش‌مند توصیف‌کردن امنیت حاکم برجامعه گفت: اگر در این مکان مقدس جمع‌شده‌ایم و با توجه به هجمه‌های بیگانگان، آرامش را تجربه می کنیم، نتیجه دلاور‌مردی شهیدانی است که استقلال و آزادی را به ما هدیه کرده‌اند.

وی افزود: «آبرو و عزتی که شهدا برای ما به ارمغان آورده‌اند، با هیچ چیز رهاورد دیگری قابل مقایسه نیست.»

http://uupload.ir/files/te8n_010.jpg

مسوول کمیته کودک و نوجوان ستاد دهه فجر استان هم‌چنین کودکان ونوجوانان به عنوان سرمایه‌های کشور دانست و با ضروری خواندن مدیریت درست این سرمایه‌ها تصریح‌کرد: فردای این مملکت در دستان کودکان و نوجوانان است و از این رو نیازمند اندیشه‌ورزی و تلاش برای پیش‌گیری از آسیب‌هایی هستیم که متوجه آینده‌سازلان ایران اسلامی است.

قدردانی از حضور حاضران و تلاش‌های اعضای کمیته کودک و نوجوان ستاد بزرگ‌داشت دهه فجر، بخش پایانی سخنان مدیر‌کل کانون گیلان بود که با عطرافشانی و اهدای گل به گلزار شهدای سلیمانداراب رشت و هم‌چنین آرامگاه شهید میرزاکوچک جنگلی همراه‌شد.

http://uupload.ir/files/ealn_011.jpg

http://uupload.ir/files/l3ld_015.jpg

http://uupload.ir/files/hwpb_017.jpg