به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، قاسم مصفا با اشاره به اکران همزمان سی‌وششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان، گفت: ١٢ فیلم حاضر در جشنواره شامل «جشن دلتنگی»، «هایلایت»، «مصادره»، «اتاق تاریک»، «عرق سرد»، «لاتاری»، «کامیون»، «شعله ور»، «امپراطور جهنم»، «تنگه ابوغریب»، «سرو زیر آب» و […]

به گزارش خزر و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، قاسم مصفا با اشاره به اکران همزمان سی‌وششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان، گفت: ١٢ فیلم حاضر در جشنواره شامل «جشن دلتنگی»، «هایلایت»، «مصادره»، «اتاق تاریک»، «عرق سرد»، «لاتاری»، «کامیون»، «شعله ور»، «امپراطور جهنم»، «تنگه ابوغریب»، «سرو زیر آب» و «فیلشاه» از ١٤ لغایت ٢٢ بهمن در سینما میرزاکوچک رشت اکران می‌شود.

وی با اشاره به آغاز فروش آنلاین بلیت های جشنواره، گفت: فروش اینترنتی بلیت های همزمانی سی‌وششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گیلان از امروز پنج شنبه (١٢ بهمن) از طریق سایت www.haftsaz.com انجام خواهد شد.

مصفا، قیمت هر قطعه بلیت تک نفره را ۱۰ هزار تومان اعلام و تصریح کرد:پیش بینی شده تا ۷۰ درصد فروش بلیت ها آنلاین و مابقی در گیشه صورت گیرد.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در ادامه یادآور شد:مراسم افتتاحیه همزمانی این رویداد بزرگ سینمایی کشور در استان، ساعت ١٨:٣٠ عصر جمعه (١٣ بهمن) در مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیا(ص) رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان این که عوامل فیلم سینمایی «جشن دلتنگی» – از فیلم های حاضر در جشنواره – از میهمانان ویژه این مراسم هستند، تصریح کرد: پس از پایان مراسم افتتاحیه، فیلم مذکور در سینما میرزاکوچک اکران خواهد شد.

بر اساس این گزارش؛ سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر از ١٢ تا ٢٢ بهمن‌ماه جاری به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.