به گزارش خزر، مراسم تشییع تکاور شهید ناوبان دوم امیر باسره شهید حادثه دماوند امروز با حضور جمع زیادی از مسئولان محلی و قشرهای مختلف مردم از چهار راه برق تا سمت گلزار شهدای بندرانزلی برگزار شد.   پیکر وی بعد از تشییع در انزلی در زادگاهش روستای طارمسر بخش کوچصفهان شهرستان رشت به خاک […]

به گزارش خزر، مراسم تشییع تکاور شهید ناوبان دوم امیر باسره شهید حادثه دماوند امروز با حضور جمع زیادی از مسئولان محلی و قشرهای مختلف مردم از چهار راه برق تا سمت گلزار شهدای بندرانزلی برگزار شد.
 
پیکر وی بعد از تشییع در انزلی در زادگاهش روستای طارمسر بخش کوچصفهان شهرستان رشت به خاک سپرده خواهد شد.
 
مراسم وداع با تکاور شهید ناوبان دوم امیر باسره دومین شهید حادثه برخورد ناو دماوند با موج شکن بندرانزلی ، دیشب در مصلای بندر انزلی برگزار شد.
 
وی متولد سال 1359 بود و 20 سال سابقه خدمت در نیروی دریایی ارتش را داشت.
 
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر ناو سروان شهید بیژن زارع ، یکی دیگر از شهدای حادثه ناوشکن دماوند اول بهمن در بندر انزلی برگزار شد.
 
ناوشکن دماوند چهارشنبه 20 دی با موج شکن انزلی برخورد و آسیب دید ، بعد از وقوع این حادثه چهار نفر از نیروهای ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش با یک فروند شناور برای امداد رسانی اعزام که به علت طوفانی بودن دریا دچار سانحه شدند که 2 نفر از سرنشینان به داخل آب دریا افتادند و 2 نفر دیگر به علت برخورد با موج شکن آسیب دیدند و در بیمارستان بستری شدند.