به گزارش خزر، مهران نصيري عصر يکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: در حال حاضر ملوانان محکوم به پرداخت حدود 13 ميليارد ريال مطالبات بازيکنان خارجي هستند. وي افزود: با وجود وضعيت بد مالي باشگاه و از آنجايي که باشگاه در پرداخت هزينه هاي جاري خود وامانده، نيازمند عزم جدي براي حمايت همه جانبه […]

به گزارش خزر، مهران نصيري عصر يکشنبه در گفت و گویی اظهار کرد: در حال حاضر ملوانان محکوم به پرداخت حدود 13 ميليارد ريال مطالبات بازيکنان خارجي هستند.

وي افزود: با وجود وضعيت بد مالي باشگاه و از آنجايي که باشگاه در پرداخت هزينه هاي جاري خود وامانده، نيازمند عزم جدي براي حمايت همه جانبه از قوهاي سپيد هستيم.

نصيري با اشاره به پرداخت بخشي از مطالبات زوران زلاتکوفسکي افزود: متاسفانه تا دو روز آينده باشگاه ملوان براساس توافق انجام شده با بازيکن سابق مقدونيه اي خويش، بايد 113 هزار و 500 دلار به اين بازيکن پرداخت کند.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي در خصوص شکايت دراگان اسکوچيچ سرمربي اسبق اهل کرواسي اين تيم گفت: دراگان اسکوچيچ با عقد قرارداد يکصد و 20 هزار دلاري با باشگاه ملوان به خدمت گرفته شد و از آنجايي که با وجود کسب نتايج مطلوب ، بدون دريافت مبالغ قرارداد خود از تيم کنار گذاشته شد، از باشگاه ملوان به فيفا شکايت کرد.

وي ادامه داد: محکوميت 60 هزار دلاري باشگاه ملوان در خصوص پرداخت مطالبات اسکوچيچ از سوي فدراسيون فوتبال به صورت تلفني به باشگاه ابلاغ شده ولي هنوز حکم و نامه رسمي آن به دست ما نرسيده است.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي به محکوميت ديگر باشگاه در خصوص پرداخت مطالبات سرگئي پاشنکو دروازه بان اسبق اهل کشور مولداوي تيم فوتبال ملوان اشاره و اظهار کرد: بيش از 78 هزار دلار از مطالبات پاشنکو باقي مانده و راي محکوميت باشگاه از سوي فيفا در مورد اين بازيکن نيز صادر شده است.

نصيري افزود: از آن جايي که پاشنکو نسبت به مردم انزلي و تيم ملوان علاقه زيادي دارد در تماس تلفني با وي، پيشنهاد مذاکره با مسئولان باشگاه را قبول کرده و بر اين اساس مي بايست بخشي از مطالبات اين بازيکن به وي پرداخت شده و مابقي آن به صورت اقساط پرداخت شود.

وي با انتقاد از عملکرد نامطلوب مديران و مسئولان سابق باشگاه ملوان بندرانزلي تاکيد کرد: متاسفانه در ادوار گذشته هرکدام از مالکان و مديران باشگاه تعهداتي را براي ملوان ايجاد کرده و ملوان را با کوله باري از بدهي در نيمه راه رها کرده و امروز ما بايد جوابگوي مشکلاتي باشيم که ديگران مسئولش بودند.

مديرعامل باشگاه ملوان بندرانزلي افزود: صادقانه بايد بگويم ملوان تنهاست ولي انصافا نماينده مردم انزلي بيش از توان خود مايه گذاشته و به تيم کمک کرده و شوراي شهر هم مي تواند بخشي از بودجه فرهنگي خود را به اين تيم مردمي اختصاص دهد.

نصيري با بيان اينکه در صورت عدم وصل شدن ملوان به ارگاني دولتي يا نيمه دولتي محکوم به فنا هستيم تاکيد کرد: ملوان براي بقا نياز به حمايت همگان در عمل دارد و براي کمک همه جانبه به ملوان ، بايد انزلي يکصدا شود.

وي با تشکر از کمک هاي همه جانبه نيروي دريايي گفت: اگر چه کمک مالي در توان نيروي دريايي نيست اما از سوي ديگر با در اختيار گذاشتن زمين تمرين، وسيله اياب و ذهاب و خدمات ديگر همواره کمک حال ملوانان بوده و هست.

به گزارش خبرنگار ايرنا تيم فوتبال ملوان بندرانزلي پس از سقوط از ليگ برتر پانزدهم به ليگ دسته يک فوتبال کشور و عدم صعود مجدد به ليگ برتر هفدهم در فصل گذشته دومسن سال حضور متوالي خود در جام آزادگان را تجربه مي کند و در حال حاضر از 20 بازي انجام شده در اين ليگ، با هفت پيروزي، 9 تساوي و چهار شکست و با مجموع 30 امتياز در جايگاه نهم جدول رده بندي جام آزادگان قرار دارد.