به گزارش خزر، پارک ساحلی شهید انصاری چابکسر که تقریباً چهارده سال از تاسیس آن می گذرد در 1.5 کیلومتری غرب چابکسر واقع شده است. پارکی که در روزهای نه چندان دور، بسیار مورد توجه خانواده های چابکسری بود، مدت هاست که حال و روز خوبی ندارد. از تعطیلی گاه و بیگاه شهر بازی بادی […]

به گزارش خزر، پارک ساحلی شهید انصاری چابکسر که تقریباً چهارده سال از تاسیس آن می گذرد در 1.5 کیلومتری غرب چابکسر واقع شده است. پارکی که در روزهای نه چندان دور، بسیار مورد توجه خانواده های چابکسری بود، مدت هاست که حال و روز خوبی ندارد. از تعطیلی گاه و بیگاه شهر بازی بادی آن تا سوها و آلاچیق هایی که برای اسکان مسافرین در پارک ساخته شده اما به حال خود رها شده است. در یکی از تاسف برانگیزترین موارد برکه ای که زیبایی گلهای نیلوفر و ماهیانش چشم هر رهگذری را به خود خیره می کرد، این روزها به طور کامل خشکیده و به محل تجمع آشغال و زباله تبدیل شده است.

 

وضعیت قبلی برکه

 

 

وضعیت فعلی برکه

 

پیگیری های خبرنگار خزرآنلاین حکایت از آن دارد که در عمر دوره چهارم شورای چابکسر، مسئولیت آماده سازی این پارک بر عهده سرمایه گذاری بوده که توانسته بود با عملکرد مناسب، این مکان را به محلی مناسب برای خانواده های چابکسری تبدیل کند با این حال گفته می شود پس از مدتی، سرمایه گذار مذکور بنا به دلایلی اقدام به قطع همکاری می نماید و متاسفانه این پارک زیبا، بر اثر بی توجهی مسئولان امر، به چنین وضعیتی دچار می شود. 

امید است شورای پنجم چابکسر بتواند با اتخاذ تصمیمات سازنده، بار دیگر این مکان را به محلی جذاب برای گذران اوقات فراغت خانواده های چابکسری تبدیل نماید.