به گزارش خزر، از دیدارهای دور رفت مرحله حذفی لیگ والیبال استان گیلان دو تیم هیئت والیبال بندرانزلی و مرداویج سیاهکل در سالن شهید انصاری بندرانزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم هیئت والیبال بندرانزلی با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید. در روز نخست اولین مرحله دور یک چهارم نهایی رقابت […]

به گزارش خزر، از دیدارهای دور رفت مرحله حذفی لیگ والیبال استان گیلان دو تیم هیئت والیبال بندرانزلی و مرداویج سیاهکل در سالن شهید انصاری بندرانزلی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم هیئت والیبال بندرانزلی با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید.

در روز نخست اولین مرحله دور یک چهارم نهایی رقابت های لیگ والیبال استان گیلان، شهرداری لنگرود سه بر یک مقابل میهمان خود هیات والیبال شهرستان رشت شکست را پذیرفت و وحدت جوانان ماسال در خانه موفق به پیروزی سه بر دو مقابل هیات والیبال کوچصفهان شد.

در روز دوم این رقابت ها نیز هیات والیبال انزلی با نتیجه سه بر یک مقابل مرداویج سیاهکل به برتری دست یافت و فولاد گیلان با حساب سه بر صفر میهمان خود ستارگان چابکسر را در سه ست متوالی پشت سر گذاشت.

گفتنیست صعود به مرحله نیمه نهایی با کسب دو پیروزی از مجموع سه دیدار رو در رو خواهد بود. همچنین دور برگشت این بازی ها هفته آینده برگزار خواهد شد.