به گزارش خزر و به نقل از ایسنا، علی کریمی پس از تساوی مقابل پیکان، اظهار کرد: گرفتن یک امتیاز در خارج از خانه می‌توانست به سپیدرود کمک کند. شرایط ما در جدول خوب نیست اما در دیدار با سپاهان به فکر سه امتیاز هستیم. وی ادامه داد: بازی با سپاهان شرایط خاص خود را […]

به گزارش خزر و به نقل از ایسنا، علی کریمی پس از تساوی مقابل پیکان، اظهار کرد: گرفتن یک امتیاز در خارج از خانه می‌توانست به سپیدرود کمک کند. شرایط ما در جدول خوب نیست اما در دیدار با سپاهان به فکر سه امتیاز هستیم.

وی ادامه داد: بازی با سپاهان شرایط خاص خود را دارد. نمی‌دانم چرا بازی ما با این تیم یک روز جلو افتاد اما برنامه‌های ما به کلی تغییر کرد.

سرمربی سپیدرود رشت، درباره جذب بازیکن گفت: ما تاکنون تنها محمد غلامی را اضافه کرده ایم اما به فکر این هستیم که بازیکنانی را به خدمت بگیریم تا در پست‌هایی که ضعف داریم به ما کمک کنند.

کریمی اضافه کرد: درگذشت پیشکست داوری مرحوم حکمت شعار را تسلیت می‌گویم. او از افتخارات داوری ایران بود. از خداوند طلب صبر می‌کنم برای خانواده ایشان. این خیلی خوب بود که امتیاز خارج از خانه گرفتیم و دست پر می‌گردیم. طبیعتا از بازی زیاد راضی نیستم. باید تلاش کنیم که بازی به بازی بهتر شویم. امیدوارم با شرایط بهتری در بازی‌های آینده به زمین برویم و نتیجه بگیریم .

وی خاطرنشان کرد: برای خارج شدن از انتهای جدول شرایط سختی داریم. امیدوارم در انتها به آن چیزی که منتظرش هستیم برسیم.

سرمربی متذکر شد: دنبال بازیکن هستیم اما در این شرایط که همه تیم ها بازیکن   های خوبشان را نگه می دارند. امیدوارم بازیکن   های خوبی بتوانیم جذب کنیم.