به گزارش خزر، سخنگوی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه توافق با علی کریمی از برنامه های بلند مدت دکتر تن زاده برای خرید باشگاه سپیدرود بود، گفت: خوشحالیم که تا امروز همه ی اهداف از پیش مشخص شده ی ما طبق برنامه ریزی در حال انجام است و در ادامه خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم […]

به گزارش خزر، سخنگوی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه توافق با علی کریمی از برنامه های بلند مدت دکتر تن زاده برای خرید باشگاه سپیدرود بود، گفت: خوشحالیم که تا امروز همه ی اهداف از پیش مشخص شده ی ما طبق برنامه ریزی در حال انجام است و در ادامه خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

وی با اشاره به پرداخت پرداخت روز گذشته مالک جدید باشگاه گفت: ما به وعده پرداخت های به روزمان پس از پرداخت روز گذشته بخشی از قرارداد های اعضای تیم به صورت نقدی عمل کردیم و بعد از این هم، همین روال را با نظم و انضباط مالی در پیش خواهیم گرفت.

خراسانی در ادامه افزود: ما در بخش جذب اسپانسر هم موفق شدیم به توافق کامل با اسپانسر مد نظرمان برسیم و از این نظر هم مشکلی نخواهیم داشت.

وی در ادامه افزود: همراه علی کریمی، آقایان علی رضا امامی فر، آرمین بیابانی، محسن سیدی و دکتر نوشادی به جمع ما ملحق خواهند شد.

همچنین قرارداد کادر فنی جدید سپیدرود رشت با حضور دکتر تن زاده مالک باشگاه سپیدرود . الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان . کریمی . امامی فر . سیدی. بیابانی ناظمی . فدایی. خراسانی و…. در هیات فوتبال گیلان بعد از امضاء دو طرف به ثبت رسید.

از این باشگاه خبر می رسد محمد غلامی بازیکن اسبق تیم های ملوان، داماش گیلان که در لیگ دسته اول عضو تیم گل گهر سیرجان بود از امروز در تمرینات سپیدرود شرکت کرد.