به گزارش خزر، مراسم تقدیر از «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر کشورمان عصر یکشنبه با حضور شهردار و اعضای شورای شهر لاهیجان در ساختمان شورای اسلامی این شهر برگزار شد. در این مراسم همچنین رییس هیات کشتی استان گیلان، جمعی از ورزشکاران، پیشکسوتان کشتی و دیگر مسئولین نیز حضور داشتند. شهردار لاهیجان در این مراسم اقدام علیرضا […]

به گزارش خزر، مراسم تقدیر از «علیرضا کریمی» کشتی‌گیر کشورمان عصر یکشنبه با حضور شهردار و اعضای شورای شهر لاهیجان در ساختمان شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

در این مراسم همچنین رییس هیات کشتی استان گیلان، جمعی از ورزشکاران، پیشکسوتان کشتی و دیگر مسئولین نیز حضور داشتند.

شهردار لاهیجان در این مراسم اقدام علیرضا کریمی کشتی گیر مطرح ایرانی در عدم مواجهه با حریف اسرائیلی را بسیار ارزشمند دانست و گفت: کریمی از حق خود و از فرصت مسلم قهرمانی برای هدف الهی و انسانی گذشت.

مسعود کاظمی افزود: منش و اخلاق پهلوانی علیرضا کریمی باعث ماندگاری نامش برای نسل های آینده خواهد شد.

جواد نجار تمیزکار سخنگوی شورای شهر لاهیجان نیز در ادامه با تقدیر از اقدام علیرضا کریمی پهلوان و قهرمان نامی کشتی ایران، تصریح کرد:اگر کشتی گیران ما در مقابل اسرائیل کشتی نمی گیرند دلیلش این است که ما اسرائیل را به رسمیت نمی شناسیم و گرنه زمین زدن آن ها کاری ندارد.

شایان ذکر از علیرضا کریمی به دعوت فرشید فقیه شجاعی رییس هیات کشتی شهرستان لاهیجان و عضو شورای شهر لاهیجان در این شهر حضور پیدا کرد.
علیرضا کریمی در مسابقات جهانی امید که چندی پیش در کشور لهستان برگزار شد، حاضر به رویارویی با نماینده رژیم صهیونیستی نشد.

گفتنی است روستای شوک شهرستان رودسر زادگاه علیرضا کریمی ماچیانی است.