به گزارش خزر، شنیده‌ها از آخرین تغییرات فرمانداران و بخشداران در استان گیلان حکایت از آن دارد که تا 48 ساعت آینده حکم انتصاب برخی از فرمانداران و بخشداران استان گیلان ابلاغ خواهد شد. از فرمانداری رشت خبر می‌رسد که به‌زودی سید محمد احمدی فرماندار لاهیجان به‌عنوان فرماندار مرکز استان منصوب خواهد شد. گفته می‌شود […]

به گزارش خزر، شنیده‌ها از آخرین تغییرات فرمانداران و بخشداران در استان گیلان حکایت از آن دارد که تا 48 ساعت آینده حکم انتصاب برخی از فرمانداران و بخشداران استان گیلان ابلاغ خواهد شد.

از فرمانداری رشت خبر می‌رسد که به‌زودی سید محمد احمدی فرماندار لاهیجان به‌عنوان فرماندار مرکز استان منصوب خواهد شد. گفته می‌شود احمدی نهایتاً تا چهارشنبه کار خود را رسماً در فرمانداری رشت آغاز خواهد نمود. همچنین گفته می‌شود امیر جانبازی فرماندار فعلی رودسر درراه فرمانداری لاهیجان است و به‌زودی این انتصاب نیز صورت خواهد گرفت.

از رودسر اما شنیده می‌شود که علی وارسته معاون فعلی فرماندار شهرستان رشت جایگزین امیرجنابازی خواهد شد. همچنین گفته می‌شود در شهرستان ماسال، محمدجواد عامر معاون فرماندار فومن به‌عنوان فرماندار این شهرستان منصوب خواهد شد.

شنیده می‌شود شهرستان املش نیز با تغییراتی روبرو شود تا محمدمهدی مظفری معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا که سابقه سرپرستی فرمانداری این شهرستان را نیز بر عهده داشته است احتمال زیاد جانشین یونس محمودی در این شهرستان خواهد شد.

از استانداری گیلان اما خبر می‌رسد که رحیم حیدری فرماندار فعلی آستانه‌اشرفیه، به‌عنوان مدیرکل در استانداری گیلان منصوب خواهد شد. گفته می‌شود مقصد حیدری اداره کل فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان است. همچنین گفته می‌شود یونس محمودی فرماندار فعلی املش نیز به‌عنوان مدیر ستادی در استانداری گیلان فعال خواهد شد.

گفته می‌شود به‌زودی سید فرشاد موسوی در رودبار، مانی زرشکی در کرگانرود تالش، سهیل سجودی در رضوانشهر، فریبرز سعیدی کیا در رودبار و رضا مهدوی در چابکسر به‌عنوان بخشدار منصوب خواهند شد.