به گزارش خزر، مهرداد حسینی با اشاره به تردد تاکسی های منطقه آزاد انزلی در رشت اظهار داشت: خودروهای رنو سیمبل و هیوندای اکسنت در حال حاضر به عنوان تاکسی در فرودگاه و تاکسی ۱۳۳ در حال تردد هستند. رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت یکی از اولویت های سازمان […]

به گزارش خزر، مهرداد حسینی با اشاره به تردد تاکسی های منطقه آزاد انزلی در رشت اظهار داشت: خودروهای رنو سیمبل و هیوندای اکسنت در حال حاضر به عنوان تاکسی در فرودگاه و تاکسی ۱۳۳ در حال تردد هستند.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت یکی از اولویت های سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت را نوسازی ناوگان تاکسیرانی بیان کرد و افزود: با توجه به وجود تعداد زیاد تاکسی فرسوده در سطح شهر رشت تلاش شد تا با همکاری مسئولین استانی، شهردار رشت و اعضای محترم شورای اسلامی شهر رشت از ظرفیت منطقه آزاد برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی رشت استفاده شود.

وی با اشاره به کیفیت تاکسی های پلاک منطقه نسبت به قیمت این خودروها گفت: ورود این خودروها به ناوگان حمل و نقل عمومی در راستای نوسازی ناوگان به جهت استفاده از خودروهای با کیفیت بهتر برای این خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان و گردشگران انجام شده است.

حسینی در پایان اظهار داشت: در آینده نزدیک با توجه به عزم جدی سازمان، شهردار محترم و اعضای محترم شورای اسلامی شهر با ایجاد شرایط و تسهیلات مناسبتر برای تاکسیرانان زحمتکش شهر رشت خدمات بهتری به شهروندان ارائه خواهد شد.