به گزارش خزر، در پایان دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان گیلان که طی روزهای شانزدهم و هفدهم آذرماه به میزبانی سالن تختی رشت برگزار شد در روز اول این بازی‌ها، تیم‌های چای رفاه لاهیجان، شهرداری لنگرود و شهرداری رضوانشهر مقابل رقیبان خود به پیروزی دست‌یافتند. در این دور تیم‌های چای رفاه لاهیجان، شهرداری […]

به گزارش خزر، در پایان دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان گیلان که طی روزهای شانزدهم و هفدهم آذرماه به میزبانی سالن تختی رشت برگزار شد در روز اول این بازی‌ها، تیم‌های چای رفاه لاهیجان، شهرداری لنگرود و شهرداری رضوانشهر مقابل رقیبان خود به پیروزی دست‌یافتند.

در این دور تیم‌های چای رفاه لاهیجان، شهرداری لنگرود و شهرداری رضوانشهر با نتایج مشابه 3 بر صفر به ترتیب در برابر شهرداری چاف، تکلیم رشت و شهرداری چاف به پیروزی دست‌یافتند.

در روز دوم این بازی‌ها تیم هیات والیبال رشت در یک بازی نزدیک و نفس‌گیر با نتیجه 3 بر 2 مقابل چای رفاه لاهیجان به برتری دست‌یافت. تکلیم رشت در ادامه روند نتایج ضعیف خود در برابر هیات والیبال انزلی با نتیجه 3 بر صفر شکست خود و در آخرین دیدار تیم لنگرود با نتیجه 3 بر 1 در برابر فومن به برتری دست‌یافت.

با پایان دور رفت بازی‌های لیگ برتر والیبال گیلان در بخش بانوان، تیم‌ها در فاصله زمانی اول تا دهم دی‌ماه مجاز به نقل و انتقالات می‌باشند. دور برگشت این رقابت‌ها بهمن‌ماه آغاز می‌شود.