به گزارش خزر، روند فوق‌العاده سرخ‌پوشان پایتخت دربازی‌های خارج از خانه‌ی این فصل از مسابقات لیگ برتر باعث شده است هواداران این تیم به بازی در رشت و مقابل سپیدرودی‌ها امیدوار باشند. آن‌ها امیدوارند با پیروزی در این مسابقه جایگاه خود را در صدر جدول استحکام بخشند اما در سویی دیگر شاگردان نظرمحمدی وضعیت مناسبی […]

به گزارش خزر، روند فوق‌العاده سرخ‌پوشان پایتخت دربازی‌های خارج از خانه‌ی این فصل از مسابقات لیگ برتر باعث شده است هواداران این تیم به بازی در رشت و مقابل سپیدرودی‌ها امیدوار باشند. آن‌ها امیدوارند با پیروزی در این مسابقه جایگاه خود را در صدر جدول استحکام بخشند اما در سویی دیگر شاگردان نظرمحمدی وضعیت مناسبی در جدول مسابقات ندارند و در تلاش‌اند با پیروزی برابر پرسپولیس باروحیه‌ای مناسب به تعطیلات نیم‌فصل بروند و با اماده‌سازی مناسب در نیم‌فصل دوم روند بهتری درنتیجه گیری دست یابند. (گزارش تصویری)

 

http://uupload.ir/files/9wt4__mg_1992-1280x853.jpg


گزارش لحظه‌به‌لحظه دیدار نیم‌های پرسپولیس و سپیدرود را دنبال کنید:

 

http://uupload.ir/files/2hv__mg_2031-1280x853.jpg


هفته پانزدهم لیگ برتر؛ ساعت: 15 ؛ تاریخ:96/09/15
استادیوم: سردار جنگل/ تماشاگر:
داوران: بیژن حیدری – سعید قاسمی – علیرضا ایلدروم – محمدحسین ترابیان – ناظر: حسین عسکری.

اخطار: حسین کعبی (81) از سپیدرود و محسن ربیع خواه (84) از پرسپولیس

http://uupload.ir/files/6yvr__mg_2045-1280x853.jpg

سپیدرود رشت

سید محمدحسینی- سید هادی موسوی- احمد آهی(7 جواد آقایی پور)- امید سام کن-حسین کعبی- حمید ملکی- میثم تهیدست- میثم فردوسی- میعاد یزدانی(72 علی دهقان)- پویا نزهتی- حسین ابراهیمی(77 میلاد قربان زاده)
سرمربی: علی نظرمحمدی

http://uupload.ir/files/y88h__mg_2021-1280x853.jpg


پرسپولیس تهران

علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری(57 صادق محرمی)، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، گادوین منشا(74 فرشاد احمدزاده) و علی علیپور.
سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

شرح گل:

سپیدرود صفر – پرسپولیس یک (علی علیپور دقیقه 81): ضربه کاشته محسن مسلمان توپ را به محوطه 6 قدم سپیدرود رساند و ضربه پای چپ علی علیپور توپ را به دروازه فرستاد.

http://uupload.ir/files/h4jc__mg_2216-1280x853.jpg

بهترین بازیکن: علیرضا بیرانوند

در روز که سپیدرود حملات زیادی را روی دروازه پرسپولیس داشت دروازه‌بان این تیم توانست با عکس‌العمل‌های پی‌درپی مانع از گلزنی تیم حریف شود. دو دروازه‌بان روز خوبی را پشت سر گذاشتند اما بیرانوند توانست یک 3 امتیاز و یک کلین شیت دیگر را رقم بزند.

http://uupload.ir/files/9ar1__mg_2136-1280x853.jpg


لحظات حساس

دقیقه 8: پرتاب اوت وحید امیری نزدیک محوطه 6 قدم پرسپولیس با ضربه سر شجاع خلیل زاده همراه بود که دروازه‌بان سپیدرود با دست مخالف توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 10: حرکت وحید امیری توپ را به میانه‌های محوطه جریمه سپیدرود رساند و محسن مسلمان با ضربه پای راست توپ را از نزدیکی تیر عمودی به اوت فرستاد.

دقیقه 15: ارسال از گوشه محوطه جریمه حسین ابراهیمی را در موقعیتی مناسب مقابل بیرانوند قرارداد اما ضربه سر او توسط دروازه‌بان پرسپولیس گرفته شد.

دقیقه 25: ضربه پشت محوطه جریمه پویا نزهتی به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد و تغییر مسیر داد اما بیرانوند درازکش توانست توپ را مهار کند.

دقیقه 27: سانتر از جناح چپ زمین سپیدرود توپ را در موقعیتی مناسب روی سر علی پور نشاند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 29: خطای هند منشا ضربه‌ای را برای سپیدرود مهیا کرد که با ضربه سر بسیار خطرناک از محوطه 6 قدم همراه شد اما واکنش عالی بیرانوند مانع از گل خوردن پرسپولیس شد.

دقیقه 38: پاس‌کاری‌های پرشمار پرسپولیسی‌ها توپ را به پشت محوطه جریمه رساند که ضربه کمال کامیابی نیا از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 40: استارت ملکی تا نزدیکی خط کرنر ادامه داشت و ارسال او روی سر یزدانی فرصتی خوب را ایجاد کرد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 63: پاس کمال کامیابی نیا در داخل محوطه جریمه سپیدرود منشا را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد که منشا نتوانست ضربه آخر را بزند و این موقعیت برای پرسپولیس از دست رفت.

دقیقه 75: پاس‌کاری احمدزاده و وحید امیری توپ را تا نزدیکی محوطه جریمه سپیدرود بود اما ضربه احمدزاده با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 84: ضربه کاشته ملکی توپ را روی سر نزهتی فرستاد اما واکنش فوق‌العاده بیرانوند توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 89: ضربه ایستگاهی سپیدرود در حالیکه به نظر می‌رسید قرار است سانتر شود مستقیماً به سمت دروازه پرسپولیس رفت که بیرانوند موفق به مهار توپ شد.

 http://uupload.ir/files/l8ej__mg_2184-1280x853.jpg

 

حواشی:

* در دقیقه 5 خطای شدید روی احمد آهی این بازیکن را با مصدومیتی شدید روبه‌رو کرد تا جایی که او مجبور به ترک زمین شد.

* حسین کعبی با خطایی شدید وحید امیری را متوقف کرد اما دو بازیکن پس از بلند شدن هم دیگر را در آغوش گرفتند.

* تکل سید جلال حسینی باعث واژگونی مهاجم سپیدرود در محوطه جریمه پرسپولیس شد که نیمکت تیم میزبان به‌شدت اعتراض داشتند.