به گزارش خزر، در شرایطی که از کرمانشاه خبر می رسد که برخی از اقدام بهداشتی، برخی البسه، نایلون و… در منطقه با کمبود مواجه است، این روزها بسیاری از محل های جمع آوری کمک برای زلزله زدگان تنها اقدام به دریافت کمک های نقدی برای زلزله زدگان می کنند! در کنار این موضوع اما […]

به گزارش خزر، در شرایطی که از کرمانشاه خبر می رسد که برخی از اقدام بهداشتی، برخی البسه، نایلون و… در منطقه با کمبود مواجه است، این روزها بسیاری از محل های جمع آوری کمک برای زلزله زدگان تنها اقدام به دریافت کمک های نقدی برای زلزله زدگان می کنند! در کنار این موضوع اما جمعیت هلال احمر شهرستان رشت در اقدامی عجیب با نصب نوشته ای تاکید کرده که از گرفتن اقلام دسته دوم معذور می باشد!

علیرغم آنکه وضعیت کمک رسانی های غیر مردمی در فاجعه کرمانشاه همواره مورد انتقاد بوده، حال اما این روزها بر روی نوع و کیفیت کمک های مردمی نیز شرط و اما و اگر گذاشته می شود! موضوعی که قطعاً در مقابل سیل انسان دوستی مردم ایران پاسخی ناصحیح است. جالب آنکه در تیزر منتشر شده توسط هلال احمر کودکی کاپشن خود را از تن بیرون آورده و برای کمک به کودکان مناطق زلزله زده اهدا کرد! حال سوال این است که آیا کاپشنی که بر تن این کودک بوده دست دوم محسوب نمیشد؟!

http://uupload.ir/files/qe0d_0.jpg