به گزارش خزر، بابک نوری هریس فرزند محمد نوری هریس از فعالین سیاسی و مذهبی خوش نام آذری زبان که به جمع مدافعین حرم پیوسته بود در عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسید.. این خبر هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده است. اما دو تن از نزدیکان و اقوام محمد نوری هریس در گفتگو […]

به گزارش خزر، بابک نوری هریس فرزند محمد نوری هریس از فعالین سیاسی و مذهبی خوش نام آذری زبان که به جمع مدافعین حرم پیوسته بود در عملیات مستشاری در سوریه به شهادت رسید..

این خبر هنوز توسط منابع رسمی تایید نشده است. اما دو تن از نزدیکان و اقوام محمد نوری هریس در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین این خبر را تایید نمود.

همچنین سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگی سپاه قدس گیلان در گفتگو با خبرنگار خزرآنلاین با عدم تایید رسمی گفت: ما نیز منتظریم به صورت رسمی موضوع به ما ابلاغ شود تا اطلاع رسانی لازم صورت گیرد.

http://uupload.ir/files/d1hn_photo_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B1-%DB%B1%DB%B9_%DB%B1%DB%B9-%DB%B5%DB%B8-%DB%B0%DB%B2_(2).jpg

در همین راستا رئیس شورای شهر رشت طی پیامی شهادت بابک نوری هریس را تسلیت گفت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهدای مدافع حرم قهرمانان واقعی و مایه مباهات هستند.

به گزارش روابط عمومی شورای رشت سید امیر حسین علوی با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت بیست و دومین شهید مدافع حرم گیلان شهید بابک نوری هریس اظهار کرد: شهید نوری هریس جوانی بسیجی و اخلاق مدار بود.

وی با اشاره به اینکه دست یافتن به مقام رفیع شهادت اجری عظیم بهمراه دارد تصریح کرد: خداوند در سوره آل عمران می فرمایند: گمان مبر آنانی که در راه خدا کشته شده اند مردگانی هستند، بلکه آنان زنده و در بارگاه پروردگارشان بهره مندند.

علوی بیان کرد: جوانان این مرز و بوم هیچ گاه اجازه نخواهند داد که دشمنان اسلام و انقلاب در قالب چهره های ملعونی همچون داعش و… به خاک مقدس کشور و دیگر ارزشها تعرض کنند و با نثار خون پاک خود در مقابل شیطان صفتان و کوردلان مقابله و مقاومت خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی رشت درخاتمه با گرامیداشت یاد و خاطره شهید سرافراز مدافع حرم بابک نوری هریس گفت: شهید هریس برای دفاع از ارزشها و مقابله با مزدوران داعشی و تکفیری داوطلبانه عازم شد و با شهادت خود برگ زرینی در تاریخ پر افتخار شهر رشت و استان گیلان رقم زد و امیدوارم شهدا شفیع ما در آخرت باشند.