به گزارش خزر، دکتر یونس رنجکش فرماندار شهرستان مرزی آستارا در بازدید از غرفه خزرآنلاین در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران، در خصوص آخرین وضعیت تالاب استیل آستارا گفت: با توجه به اینکه طرح ساماندهی و بهسازی محیط اطراف تالاب را داشتیم، قرار است فاز دوم بهسازی این تالاب با کمک […]

به گزارش خزر، دکتر یونس رنجکش فرماندار شهرستان مرزی آستارا در بازدید از غرفه خزرآنلاین در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و رسانه های دیجیتال تهران، در خصوص آخرین وضعیت تالاب استیل آستارا گفت: با توجه به اینکه طرح ساماندهی و بهسازی محیط اطراف تالاب را داشتیم، قرار است فاز دوم بهسازی این تالاب با کمک شهرداری تا چند روز آینده اجرایی شود.

رنجکش در پاسخ به اینکه آیا فاز اول تالاب توسط شهرداری آستارا خارج از محدوده شهری انجام شد، گفت: با توجه به اینکه محدوده شهری افزایش خواهد یافت برای این موضوع از هم اکنون برنامه ریزی های لازم انجام شده است چراکه دهیاری منطقه توان اجرای این کار را نداشت و این موضوع با همکاری شهرداری آستارا به مرحله اجرا رسید.

وی در خصوص برگزاری کنسرت های موسیقی در آستارا، اظهار داشت: هیچ محدودیتی در زمینه برگزاری کنسرت وجود نداشته و پس از ماه صفر کنسرت های گروه های متقاضی را خواهیم داشت.

فرماندار آستارا با اشاره به تذکرش به راهداری آستارا از بابت کشیدن لاشه یک سگ بر روی سطح جاده، گفت: این شیوه انتقال لاشه حیوانات اشتباه بوده و تاثیر نامناسبی را بر روحیه افرادی که این منظره را مشاهده می کنند، می گذارد.

وی با بیان اینکه این روش کار، مرسوم اداره شهرستان بوده، افزود: نامه ای برای اصلاح این روش انتقال زده شد.

وی در پایان در خصوص راه آهن آستارا – آستارا گفت: به زودی طی چند روز آینده شاهد ارسال اولین محموله آزمایشی از گیلان به آذربایجان خواهیم بود.