یک نکته در خصوص تقدیر از مدیرکل پُست گیلان در جشنواره شهید رجایی
یک نکته در خصوص تقدیر از مدیرکل پُست گیلان در جشنواره شهید رجایی
خزر: اگرچه اصل خبر انتخاب پُست گیلان و تقدیر از محمدحسین هوشنگی درست است اما نکته قابل تامل اینجاست که انتخاب پُست گیلان به عنوان دستگاه برگزیده، براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ بوده است و هوشنگی در تیرماه ۱۴۰۱ بعنوان مدیرکل پست گیلان منصوب شده است!

به گزارش خزرآنلاین، جشنواره استانی شهید رجایی با حضور استاندار گیلان، معاونین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان، برگزار و از پُست گیلان بعنوان یکی از دستگاه های برگزیده تقدیر گردید.

روابط عمومی اداره کل پست گیلان هم با انتشار گزارشی، خبر از تقدیر از محمد حسین هوشنگی مدیرکل فعلی پست استان گیلان داد و نوشت: در جشنواره شهید رجایی از محمد حسین هوشنگی مدیرکل پُست استان گیلان به عنوان دستگاه برگزیده شاخص های دولت الکترونیک دستگاه های اجرایی استان تقدیر گردید.

اگرچه اصل خبر انتخاب پُست گیلان و تقدیر از محمدحسین هوشنگی درست است اما نکته قابل تامل اینجاست که انتخاب پُست گیلان به عنوان دستگاه برگزیده، براساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۰ بوده است و هوشنگی در تیرماه ۱۴۰۱ بعنوان مدیرکل پست گیلان منصوب شده است!

به بیان دیگر، تقدیر صورت گرفته از هوشنگی به واسطه عملکرد اداره کل پُست در دوران مدیریت قبلی بوده و هوشنگی به واسطه اینکه مدیرکل فعلی پست گیلان می باشد، مورد تقدیر قرار گرفته است.

گفتنی است کرسی مدیرکلی پُست گیلان از آبان ماه ۹۷ تا زمان انتصاب هوشنگی در تیرماه ۱۴۰۱، بر عهده مهدی سبحانی بوده و لذا ارزیابی عملکرد پُست گیلان در دوران مدیریت سبحانی و تلاش های صورت گرفته توسط او، منجر به انتخاب این اداره کل بعنوان دستگاه برگزیده گردیده است.

در پایان امید است مدیرکل فعلی پست گیلان هم بتواند با تلاش خود، روند فعلی را حفظ کرده و موجبات انتخاب مجدد اداره کل پست گیلان بعنوان دستگاه برگزیده در جشنواره آتی شهید رجایی گردد.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)