مدیریت مهمترین منطقه شهرداری رشت به مسافر چین می رسد؟
مدیریت مهمترین منطقه شهرداری رشت به مسافر چین می رسد؟
خزر: از سوی دیگر و بنا به ادعای رسانه ها، بینا یکی از ۳ نفری بوده که در گذشته، با هدف شرکت در اجلاس شهر خلاق خوراک به چین سفر کرده است. آن هم در زمانی که «مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند شهرداری رشت» بوده است!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که برخی از رسانه های محلی از طیبه بینا بعنوان یکی از گزینه های محتمل برای تصدی بر مدیریت شهرداری منطقه یک رشت نام بردند.

بینا پس از انتخاب علوی بعنوان شهردار رشت، در راس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت حاضر شده و طرح برخی انتقادات از نحوه عملکرد سازمان متبوعش هم نتوانست خللی در ادامه این حضور به وجود بیاورد.

حالا، طرح نام وی برای تصدی بر شهرداری منطقه یک، غیرمستقیم، یادآور ادعاهای پیشین شهردار رشت بر رعایت اصل شایسته سالاری در انتصابات است. ادعایی که ممکن است پذیرش آن پس از انتصاب لیلا عزیزی (خواهر مجید عزیزی – عضو شورای شهر رشت) بعنوان مشاور شهردار و اخیرا هم انتصابش بعنوان مدیر تشخیص و وصول درآمد شهرداری رشت، با اما و اگرهایی هم روبرو شده باشد.

از سوی دیگر و بنا به ادعای رسانه ها، بینا یکی از ۳ نفری بوده که در گذشته، با هدف شرکت در اجلاس شهر خلاق خوراک به چین سفر کرده است. آن هم در زمانی که «مدیر ستاد محیط زیست شهری و عضو شورای سازمان پسماند شهرداری رشت» بوده است! موضوعی که در آن مقطع، حساسیت برخی رسانه ها را برانگیخته و این سوال را به وجود آورد که اساسا سمت و جایگاه بینا چه ارتباطی با مقوله شهر خلاق خوراک داشته که به همراه فاطمه قدیمی (مدیره وقت روابط عمومی شهرداری رشت) و محمدحسن علیپور کسبخی (عضو وقت شورای شهر رشت) راهی سفر دور و دراز به چین شده است؟ سفری که تاکنون گزارشی از دستاوردهایش برای شهر و شهرداری منتشر نشده است!

هر چه که هست، افکار عمومی در کنار توجه به فعالیت های اینستاگرامی شهردار رشت، تصمیمات علوی را در مدت حضورش در راس شهرداری رشت، قضاوت کرده و میزان استقلال او را در تصمیماتش خواهد سنجید. استقلالی که انتصابات آتی در شهرداری رشت، می تواند معیاری روشن برای سنجش آن بوده و به شرط عبور از فیلترها، نقش تعیین کننده ای در اعتماد مردم به علوی در بزنگاه های احتمالی بعدی ایفا کند.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)