تصمیم نهایی درباره شهردار با شورای شهر رشت است | مردم شمارا فسادستیز و توانمند می‌دانند
تصمیم نهایی درباره شهردار با شورای شهر رشت است | مردم شمارا فسادستیز و توانمند می‌دانند
خزر: نماینده ولی فقیه در گیلان، تصمیم نهایی درباره شهردار را با شورای شهر رشت دانست و اظهار کرد: اعضای شورا باید افق‌ها را ببینند و اینکه آیا این مناقشه در مدیریت بعدی هم پیش خواهد آمد، براین اساس هوشمندانه تصمیم بگیرید و بازخورد کارها در جامعه را مد نظر قرار دهید.

به گزارش خزرآنلاین، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به نگاه خوب مردم به این شورا اظهار کرد: شورای شهر رشت از رویکرد خوبی برخوردار است و قدردان تلاش‌های این شورا هستم.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه مردم ما را باید زیر تابوت سردار شهید سلیمانی دید و نه رسانه ها، اشاره کرد و افزود: رسانه‌ها حرف‌هایی می‌زنند اما کسی در جایگاه مسئولیتی قرار دارد باید سعه صدر داشته باشد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مدیریت در جامعه اسلامی سخت است، تصریح کرد: تمام مسئولان از طرف مردم هستند و باید وامدار و پاسخگوی جامعه باشند.

آیت الله فلاحتی، توقع خویشان و اطرافیان را نخستین چالش یک مدیر خواند و بیان کرد: یک مدبر با توجه به امکانات در اختیار نمی‌تواند پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه نمی‌خواهیم درباره مدیران قضاوت کنیم، خاطرنشان کرد: می‌خواهیم شهر و استان را از التهاب زدگی خارج کنیم و در این راستا گاهی مواقع می‌شود هوشمندی‌هایی را به کار گرفت که بستر التهاب‌ها رصد شود.

 نماینده ولی فقیه در گیلان بر دورنگری اعضای شورای شهر رشت در اجرای برنامه‌ها و انتخاب افراد تاکید کرد و گفت: اصراری در گماردن افراد در تصدی‌ها نداریم و اعضای شورا تصمیم ساز هستند.

آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه مدیر در نظام اسلامی باید پاسخگو باشد، اظهار کرد: کسی که در مسیر فساد قرار می‌گیرد وظیفه دارید در مقابل فساد بایستید.

وی، خواستار میدان دادن به مدیران در نظام اسلامی شد و افزود: هدایت و نظارت مدیر توسط متولیان حائز اهمیت است.

امام جمعه رشت با انتقاد از نبود زیرساخت‌های لازم در شوراهای شهر و روستا، بیان کرد: به نمایندگان مجلس گوشزد کردیم زیرساخت‌های لازم را برای شوراها و شهرداری‌ها فراهم کنند.

آیت الله فلاحتی، اعضای شورای شهر را وکلای مردم ذکر کرد و یادآور شد: از طرفی دست مدیر باید باز باشد و مادامی که منجر به فساد اجتماعی، مالی و … نشود باید به او اجازه کار داد.

وی با اشاره به نگاه مثبت اعضای شورای شهر رشت، تصریح کرد: هوشمندی و در کنار هم بودن اعضای شورا می‌تواند جلوی بسیاری از کاستی‌ها را بگیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان، تصمیم نهایی درباره شهردار را با شورای شهر رشت دانست و اظهار کرد: اعضای شورا باید افق‌ها را ببینند و اینکه آیا این مناقشه در مدیریت بعدی هم پیش خواهد آمد، براین اساس هوشمندانه تصمیم بگیرید و بازخورد کارها در جامعه را مد نظر قرار دهید.

 آیت الله فلاحتی با بیان اینکه نگاه اعضای شورای رشت نسبت به شهر و شهرداری دقیق و فنی است، بیان کرد: مردم شمارا فسادستیز و توانمند می‌دانند.

۰/۵ (۰ نظر)