شورای شهر رشت باز هم به دنبال انتخاب یک عضو شورا به عنوان شهردار؟!
شورای شهر رشت باز هم به دنبال انتخاب یک عضو شورا به عنوان شهردار؟!
خزر: هر چه که هست شورای شهر رشت به زودی با انتخاب شهردار جدید، رکورد دار انتخاب شهرداران در عمر شورایی خواهد بود. 6 شهردار و 3 سرپرست در 4 سال، دسته گلی است که اعضای شورا برای مردم رشت به آب داده اند!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم ثبات مدیریت شهری در رشت، گفته بود: بنا بر ارزیابی وزارت کشور، بدترین و مشکل دارترین مدیریت شهری و شورای کشور مربوط به شهر رشت است و این موضع بارها از سوی وزارت کشور به ما اعلام‌شده است.

از این اظهارات نماینده رشت چنین برداشت می شود که حتی حساسیت ها در وزارت کشور دولت روحانی هم نسبت به اقدامات عجیب شورای شهر رشت به اوج رسیده است. به خصوص آن که وزارت کشور تا کنون دوبار صلاحیت اعضای شورای شهر رشت را برای تصدی بر کرسی شهردار احراز نکرده است! اما باز هم رییس شورای شهر رشت از یک عضو شورا به عنوان گزینه احتمالی تصدی بر شهرداری رشت نام می برد!! 

در چنین شرایطی و با توجه به حساسیتی که طبیعتاً وزارت کشور نسبت به عملکرد شورای پنجم رشت خواهد داشت، انتخاب دوباره یک عضو شورا به عنوان شهردار بعدی رشت و انتظار احراز صلاحیت او از سوی وزارت کشور، خوش خیالی محض خواهد بود.

هر چه که هست شورای پنجم رشت به زودی با انتخاب شهردار جدید، رکورد دار انتخاب شهرداران در عمر شورایی خواهد بود. ۶ شهردار و ۳ سرپرست در ۴ سال، دسته گلی است که اعضای شورا برای مردم رشت به آب داده اند! همان مردمی که تصور می کردند حاصل آرای احساسی شان بر سر صندوق های رای، شورایی عقلانی خواهد بود!

۰/۵ (۰ نظر)