ثبت نام نهایی ۴۵ نفر در انتخابات آستانه اشرفیه + اسامی / ثبت نام رضا تیغ نورد تائید نشد
ثبت نام نهایی ۴۵ نفر در انتخابات آستانه اشرفیه + اسامی / ثبت نام رضا تیغ نورد تائید نشد
خزر: درحوزه انتخابیه شهرستان آستانه‌اشرفیه ۵۸نفر موفق شدند پیش ثبت نام خود را در سامانه انتخابات وزارت کشور انجام دهند که ثبت نام نهایی ۴۵ نفر با تایید نظارت شورای نگهیان بسته شد.

به گزارش خزرآنلاین، ثبت نام از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی که از ۸فروردین ماه سال جاری آغاز شده در نهایت با ثبت نام ۴۵ نفر در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه پایان یافت.

اگرچه ۵۸ نفر وارد سامانه وزارت کشور شده بودند اما در نهایت ۴۵ نفر توانستند ثبت نام خود را نهایی کنند و شوک بزرگ انتخابات نیز عدم ثبت نام رضا تیغ نورد عضو مستعفی شورای پنجم شهر آستانه اشرفیه بود که ثبت نام او به علت عدم ارائه مدرک تحصیلی مورد تائید هیات نظارت نظارت شورای نگهبان قرار نگرفت.

اسامی ثبت نام شدگان به ترتیب الفبا:

احمدی دهکاء ریحانه
اکبری دستک فیض اله
الهیان سید غفور
بابائی محمد
پالوایه رضا
پرندآور حمزه‌پور حقگوی فاضل
پی خجسته امیرهوشنگ
ترنگ علیرضا
تنهایی علیرضا
ثابتی امیرهنده محمد رضا
جعفری دهکاء علی
جلالی چوری حسن
جماعتی رسول
حاجی نژاد علی محمد
حسن‌پور کیوان
حسین‌پور معصومه
دقیقی کیانوش
رسولی محمد
رضی فرهاد
رمضانی دستک مرتضی
روزبه موسی
سفری حسین
سید نژاد سید علی
شعبانی محمد
شفیعی‌پور محمد
شوقی فرهاد
صدرا مهدی
صفری ابوالقاسم
عباسی امیرهنده اکبر
غلامی قاسم
فرحمند علی نقی
قاسم نژاد امیر ارسلان
کاوسی علی
گوهری اصغر
محرابی رضا
محسنی فرهاد
محمد علیزاده کیاشی
مرادی ابوطالب
مطهری سید رضا
نجفی اسپیلی ابراهیم
ندافی حسن
ندیمی اسماعیل
وظیفه‌شناس علی
ولی زاده ابوالفضل


 

امروز فرهاد شوقی هم با ثبت نام در انتخابات میان دوره ای مجلس از حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه به جمع مدعیان انتخابات افزوده شد. وی به همراه تعدادی از فرزندان شهدا با در دست داشتن گل لاله به عنوان نماد انتخاباتی خود بعد از حضور در مزار پدر شهیدش در روستای چهارده و تجدید میثاق با آرمان‌های شهیدان شهرستان، در فرمانداری آستانه اشرفیه حاضر شد و داوطلبی خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

وی همچنین در آرامگاه سید جلال الدین اشرف و دکتر استاد معین نیز حضور پیدا کرد.

شوقی متولد سال ۱۳۶۵ دارای مدرک دکتری جغرافیا و برنامه ریزی توسعه روستایی و همچنین کارشناس ارشد عمران گرایش سازه است و سابقه عضویت شورای شهر دوره چهارم رشت را دارد.

این کاندیدا بعد از ثبت نام در انتخابات در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به این که مردم از درگیری‌ها، سیاسی کاری‌ها و از دعوای گروه‌ها و جناح‌های مختلف خسته هستد، گفت: امروز مردم شهرستان آستانه اشرفیه از اینکه شاهد پیشرفت شهرستان‌های همجوار هستند و صدایشان به جایی نمی‌رسد و جایگاه آن‌ها در بحث پروژه‌های صنعتی، کشاورزی و عمرانی در استان نادیده گرفته شده گلایه بسیاری دارند؛ همچنین مردم کیاشهر از این که تنها از نام بندر بهره می‌برند گله‌مند هستند.

شوقی افزود: سال‌هاست تولید و رفع موانع تولید مهم‌ترین دغدغه رهبری و مردم بوده اما در سطح شهرستان پیشرفتی در این حوزه‌ها لمس نشده است.

وی با اشاره به برنامه‌های خود، اظهار داشت: بنده در زمینه تولید و اشتغال، هم تجربه و هم ارتباطات مناسبی در سطح استان و برخی وزارتخانه‌ها دارم و در این راه تمام تلاشم را برای بهبود وضعیت فعلی انجام می‌دهم؛ همچنین با اقشار مختلف و نخبگان شهرستان نشست داشتم و از ظرفیت‌های شهرستان مطلع هستم.

شوقی در ادامه افزود: اعتقاد دارم جوانان در هر عرصه‌ای ورود کنند تحول آفرین خواهند بود و با همین اعتقاد با جمعی از نخبگان برنامه‌ای مدون و کارامد برای شهرستان آماده کردیم و در صورت اعتماد مردم تمام همت خودم را به کار خواهم گرفت که وزرا و مدیران کل بیشتر از این نتوانند آستانه اشرفیه و کیاشهر را نادیده بگیرند و تلاش خواهم کرد سهم منابع شهرستان از بودجه‌های ملی و استانی را تا حدی که شایسته مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر است ارتقا دهم.


در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس در حوزه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر تاکنون «علیرضا تنهای کیسمی»، «ریحانه احمدی دهکا»، «علی نقی فرحمند»، «رسول جماعتی»، «ابوطالب مرادی رودپشتی» و «مرتضی رمضانی دستک» ثبت نام کردند.

«علیرضا تنهای کیسمی» با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دفاعی امروز با حضور در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس شد.

«ریحانه احمدی دهکا» نیز با دکتری علوم سیاسی و روابط بین الملل بار دیگر پا به عرصه انتخابات مجلس گذاشت. وی اسفند ماه سال ۹۸ نیز کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی بود و توانست ۱۱۹۱۴ رأی کسب کند.

«مرتضی رمضانی دستک» پسر مرحوم «محمدعلی رمضانی دستک» هم امروز با حضور در فرمانداری آستانه اشرفیه پا به عرصه انتخابات گذاشت.

«علی نقی فرحمند» با مدرک دکتری کشاورزی، «سول جماعتی» با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت گرایش بودجه ومالی و «ابوطالب مرادی رودپشتی» با مدرک مهندسی عمران نیز امروز با حضور در فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه جهت حضور در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام خود را انجام دادند.


در چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر تاکنون آقایان «کیوان حسن پور» و «محمدعلی حاجی نژاد» ثبت نام کردند.

«کیوان حسن پور»، با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی امروز با حضور در فرمانداری این شهرستان جهت حضور در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

«محمدعلی حاجی نژاد» کارشناسی ارشد زبان  و ادبیات فارسی نیز، هجدهمین داوطلب حوزه انتخابیه شهرستان آستانه‌اشرفیه است که با حضور در فرمانداری این شهرستان در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام خود را انجام داد.


در سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر تاکنون آقایان «امیر ارسلان قاسم نژاد»، «علی وظیفه شناس»، «رضا محرابی»، «فیض الله اکبری دستک» و «کیانوش دقیقی» ثبت نام کردند و تعداد داوطلبان انتخابات مجلس در این حوزه انتخابیه به ۱۶ نفر رسید‌.

«امیرارسلان قاسم نژاد»، با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش مالی امروز با حضور در فرمانداری این شهرستان جهت حضور در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

«علی وظیفه شناس» کارشناسی ارشد امورمالی، «رضا محرابی»، کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات و «فیض اله اکبری دستک» دکترای الهیات نیز امروز داوطلب انتخابات مجلس شدند.

«کیانوش دقیقی»، دکترای الهیات علوم قرآن وحدیث نیز شانزدهمین داوطلب حوزه انتخابیه شهرستان آستانه‌اشرفیه است که با حضور در فرمانداری این شهرستان در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام خود را انجام داد.

گفتنی است ثبت نام از داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه آستانه اشرفیه از ۸ فروردین آغاز شد و در دومین روز از ثبت نام، آقابان «موسی روزبه»، «حسن جلالی چوری»، «اکبر عباسی»، «محمدعلیزاده کیاشی»، «ابوالقاسم صفری»، «سیدرضا مطهری» و «فرهاد رضی خوشکاروندانی» ثبت نام کردند.

«موسی روزبه» در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در اسفند ماه سال ۹۸ برگزار شده بود نیز ثبت نام کرده بود و با کسب ۱۸۲۹ رای، نفر پنجم انتخابات شد.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«حسن جلالی چوری» نیز امروز با ورود به فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه و انجام مراحل قانونی حضور خود در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی را رسما اعلام کرد.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«اکبر عباسی» نیز جهت کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی در این حوزه انتخابیه ثبت نام کرده است، وی دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و با ۱۶سال سابقه کار در آموزش و پرورش وارد عرصه انتخابات شده است.

 

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«محمدعلیزاده کیاشی» نیز به جمع داوطلبان انتخابات میان دوره ای مجلس پیوست. وی متولد ۱۳۴۶ است و دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«ابوالقاسم صفری» دیگر داوطلب انتخابات مبان دوره ای مجلس در حوزه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر است وی  متولد ۱۳۵۲و کارشناسی ارشد کشاورزی گرایش دامپروری و اهل پینچاه می باشد.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«سیدرضا مطهری» نیز اولین داوطلب روحانی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر است. مطهری دانشجوی دکترای تخصصی فرق و مذاهب و از اساتید حوزه علمیه است که سابقه  ریاست اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان را در کارنامه خود دارد.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

 

«فرهاد رضی خوشکاروندانی» نیز داوطلب حوزه انتخابیه شهرستان آستانه‌اشرفیه است که با حضور در فرمانداری این شهرستان جهت حضور در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد. وی دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی است.

انتخابات مجلس آستانه اشرفیه

پیش بینی می شود فرهاد شوقی هم به زودی ثبت نام خود را برای حضور در انتخابات مجلس از حوره آستانه اشرفیه نهایی کند.


گفتنی است علی جعفری دهکاء، اصغر گوهری، رضا پالوانه و امیر هوشنگ پی خجسته، ۴ نفری بودند که در نخستین روز نام نویسی از داوطلبان، ثبت نام آنها نهایی شد.

گفتنی است مرحوم محمدعلی رمضانی دستک نفر اول انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر شده بود که قبل از آغاز به کار مجلس به دلیل بیماری درگذشت و به همین جهت، ۲۸ خرداد ماه امسال، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در این حوزه برگزار خواهد شد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)