اعمال محدودیت های کرونایی در هفته جاری نیز ادامه دارد
اعمال محدودیت های کرونایی در هفته جاری نیز ادامه دارد
خزر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: در هفته جاری نیز اعمال محدودیت های کرونایی و ترددی در استان گیلان ادامه دارد.

به گزارش خزرآنلاین، محمود قاسم نژاد صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کرونایی در استان گیلان، اظهار کرد: بر اساس آخرین آمارها هشت شهرستان استان گیلان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

وی با بیان اینکه سایر شهرستان‌های گیلان نیز نارنجی هستند، گفت: با توجه به این شرایط اعمال محدودیت های کرونایی در گیلان برای هفته جاری نیز ادامه دارد.

قاسم نژاد همچنین افزود: ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به گیلان، ممنوعیت تردد خودروها با پلاک غیربومی در شهرستان‌های قرمز و نارنجی نیز ادامه دارد.

وی با اشاره به آخرین وضعیت فعالیت اصناف، تأکید کرد: با توجه رنگ بندی‌های اعلام شده تعطیلی اصناف گروه‌های ۲، ۳و۴ در شهرستان‌های قرمز و گروه‌های ۳و۴ در شهرستان‌های نارنجی تا پایان هفته پا برجا خواهد بود.

قاسم نژاد در ادامه با تأکید بر ضرورت رعایت دستور العمل های بهداشتی از سوی مردم و صاحبان اصناف، اضافه کرد: شهروندان و اصناف تا عادی شدن اوضاع محدودیت های کرونایی در گیلان را با جدیت رعایت کنند.

وی به در پیش بودن شب‌های قدر اشاره و تأکید کرد: محدودیت‌های تردد شبانه در شب‌های قدر لغو است و مردم می‌توانند در این شب‌ها در مراسم معنوی شب‌های قدر شرکت کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)