از ادعای حمایت از نماینده اصلاح طلب تا استقبال اصلاح طلبان از استوری اینستاگرامی!
از ادعای حمایت از نماینده اصلاح طلب تا استقبال اصلاح طلبان از استوری اینستاگرامی!
خزر: گفتنی است پیش تر هم برخی رسانه های خبری با انتشار گزارشی ادعا کرده بودند علوی در انتخابات مجلس دهم بارها از منوچهر جمالی نماینده منتسب به جریان اصلاح طلبان حمایت کرده و حتی برای حمایت از وی تا رودبار هم رفته است!

به گزارش خزرآنلاین، چندی پیش بود که برخی رسانه های اصلاح طلب، اقدام به انتشار تصویری با عنوان «واکنش شهردار رشت به فوت مهسا امینی» نمودند.

blank

این رسانه ها مدعی شدند صفحه اینستاگرامی منتسب به امیرحسین علوی با انتشار یک استوری، به فوت خانم مهسا امینی واکنش نشان داده و نوشته است که «به دخترانمان عذرخواهی بدهکاریم» و «با عذرخواهی حل نمیشود»!

این در حالی است که رهبر انقلاب در سخنرانی اخیر خود با اشاره به واکنش برخی خواص گفتند: در اول کار برخی خواص بدون تحقیق و احتمالاً ناشی از دلسوزی، اطلاعیه و بیانیه دادند و اظهار نظر کردند. برخی از آنها اتهام را به سمت سازمان انتظامی بردند و برخی هم مجموعه نظام را متهم کردند. اکنون که دیدند قضیه چیست و نتیجه حرف‌های آنان با برنامه‌ریزی دشمن چه اتفاقاتی را در خیابانها رقم زده است، باید کار خود را جبران و صریحاً اعلام کنند با آنچه اتفاق افتاده و با برنامه دشمن خارجی، مخالفند.

گفتنی است پیش تر هم برخی رسانه های خبری با انتشار گزارشی ادعا کرده بودند علوی در انتخابات مجلس دهم بارها از منوچهر جمالی نماینده منتسب به جریان اصلاح طلبان حمایت کرده و حتی برای حمایت از وی تا رودبار هم رفته است!

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
۰/۵ (۰ نظر)