️این آدمهای خوب و دلسوز چه کسانی هستند؟
️این آدمهای خوب و دلسوز چه کسانی هستند؟
خزر: همیشه فرایند انتصابات شاهد اختلاف سلایق بوده مثلا برای انتخاب یک بخشدار یا معاون فرماندار شاهد بودیم آدمهای خوب و دلسوز از یک جناح درباره یک فرد ۱۸۰ درجه اختلاف نظر داشتند!

به گزارش خزرآنلاين، چندی پیش بود که برخی تشکل های اصولگرایی گیلان طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور با تشریح وضعیت گیلان خواستار چاره اندیشی در رابطه با نحوه مدیریت استان شدند.

در بخشی از این نامه و در انتقاد به عملکرد استاندار گیلان در حوزه انتصابات آمده بود: متاسفانه در انتصابات صورت گرفته از سمت ایشان دو شاخصه متعلق بودن به حوزه انتخابیه ایشان در مجلس شورای اسلامی (رودسر و املش) و هماهنگی کامل با نمایندگان بیش از بقیه شاخص ها به چشم می خورد. بسیاری از نیروهای انقلابی که توانایی علمی، عملی و انگیزه بالایی برای خدمت در این دولت داشتند محروم مانده و اکثر مدیران منصوب شده به دولت قبلی تعلق داشته و برخی از آنها از افراد بسیار شناسنامه دار در ضدیت با نیروهای انقلابی می باشند به نحوی که در افواه سیاسی تیم شکل گرفته را دولت سوم روحانی در استان گیلان می نامند.

حالا اما جواد شفیعی ثابت، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان هم به فاصله چند روز از انتشار این نامه و در مراسم معارفه سرپرست معاونت سیاسی فرمانداری لاهیجان، می گوید: همیشه فرایند انتصابات شاهد اختلاف سلایق بوده مثلا برای انتخاب یک بخشدار یا معاون فرماندار شاهد بودیم آدمهای خوب و دلسوز از یک جناح درباره یک فرد ۱۸۰ درجه اختلاف نظر داشتند لذا هیچگاه رضایت همه تامین شدنی و منطقی نیست اما ساختار خود را مکلف به تلاش و دقت در تحقق شاخصها از طریق استعلام و مشورت و مصاحبه و تحقیق و بررسی سوابق میداند.

اگرچه جواد شفیعی هم به مانند معاون سیاسی استاندار گیلان، از نقش «مشورت» در بروز انتصابات می گوید، اما بر خلاف مصطفی پور، اشاره ای به نامه شدیدالحن تشکل های اصولگرایی نمی کند. با این حال، فاصله زمانی تقریبا کم این اظهارات با انتشار نامه سراسر انتقادی تشکل های اصولگرایی از یکسو و سبقه روابط جواد شفیعی با نظرعلی علیزاده که چند وقتی است در قامت یکی از منتقدین استاندار گیلان ظاهر می شود، از سوی دیگر، ممکن است خواسته یا ناخواسته این سوال را به ذهن متبادر کند که آیا منظور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان از آن آدم های خوب و دلسوز، بخشی از اعضای همین تشکل های اصولگرایی هستند که با ذکر نام شان در ذیل نامه به رییس جمهور، عملکرد استاندار گیلان را به باد انتقاد گرفته اند؟!