پایان عجیب جنایتی که در یکی از روستاهای فومن رقم خورد
پایان عجیب جنایتی که در یکی از روستاهای فومن رقم خورد
خزر: مرد جوانی که در یک نزاع دسته‌جمعی در فومن مرتکب جنایت شده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شد.

به گزارش خزرآنلاین، زمستان سال گذشته درگیری مرگباری در یکی از روستاهای فومن به مرکز فوریت‌های پلیس ی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ماموران پلیس در محله حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که در نزاع دسته‌جمعی هدف سلاح سرد قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، یکی از عاملان جنایت که دست سمت راستش با تبر در این درگیری مجروح شده پس از ارتکاب قتل به تهران گریخته است

پس از پایان تحقیقات مقدماتی در فومن و دریافت این اطلاعات مهم، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، برای دستگیری مرد جوان به اتهام مشارکت در قتل عمدی وارد عمل شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین‌گام با اقدامات فنی و مخابراتی گسترده پی بردند متهم در خانه‌ای در محله قیطریه مخفی شده است که همین سرنخ کافی بود تا مرد جوان در یک عملیات ضربتی دستگیر شود که مقدار زیادی مشروبات الکلی در بازرسی‌ها از خانه مورد نظر کشف شد.

با توجه به اینکه محل وقوع قتل در شهر فومن است، با دستور بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده تحت الحفظ به دادسرای مربوطه در استان گیلان اعزام شد.

۰/۵ (۰ نظر)