ویدیویی از رییس‌جمهور آمریکا دوباره جنجال به پا کرد/آیا جو بایدن یک هنرپیشه‌ی نقاب‌پوش است؟+عکس و فیلم
ویدیویی از رییس‌جمهور آمریکا دوباره جنجال به پا کرد/آیا جو بایدن یک هنرپیشه‌ی نقاب‌پوش است؟+عکس و فیلم
خزر: ماجرای تشکیک در هویت واقعی «جو بایدن»، یا دست‌کم هویت کسی(یا کسانی) که به جای او در مجامع عمومی یا جلوی دوربین ظاهر می شود، از همان دوران انتخابات ریاست جمهوری 2020 آغاز شد و با پیروزی او، شدت گرفت.

به گزارش خزرآنلاین، اخیرا انتشار ویدئویی از جو بایدن، رییس جمهور آمریکا، بار دیگر فضای شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های آلترناتیو را حول محور هویت واقعی فردی که به عنوان رییس جمهور آمریکا در مجامع و جلوی دوربین‌ها ظاهر می شود، داغ کرد.

** آنچه در ادامه می‌آید، برگرفته از ادعاها و سناریوهای مطرح شده در رسانه‌های آمریکایی و کاربران و فعالان رسانه‌ای این کشور است و انتشار این گمانه‌زنی‌ها به منزله تایید آن نیست.**

در این ویدئو، به وضوح می بینم که پوست گردن «جو بایدن»، زمانی که او آن را می خاراند، به نحوی بسیار عجیب و غیرقابل توضیح اصطلاحا «وَر می آید»، از این رو، به شدت این فرضیه‌ی از قبل موجود، دوباره رونق پیدا کرده که این فرد که با هویت بایدن در انظار ظاهر می شود، از نوعی ماسک لاتکس بسیار طبیعی‌نما استفاده می کند که کاملا شکل سر و صورت را به خود می گیرد.

گفتنی است که پیش از این هم در چند نوبت، ویدئوهایی از بایدن منتشر شد که احتمال استفاده او از ماسک لاتکس را پررنگ کرده بود

 

blank

ماجرای تشکیک در هویت واقعی «جو بایدن»، یا دست‌کم هویت کسی(یا کسانی) که به جای او در مجامع عمومی یا جلوی دوربین ظاهر می شوند، از همان دوران انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آغاز شد و بعد از برگزاری پرحرف و حدیث آن انتخابات، شدت گرفت. گزارش‌ها، استدلال‌ها و قرائن بسیاری در همان روزهای بعد از برگزاری مراسم تحلیف او در ۲۰۲۰ منتشر شد که کل مراسم تحلیف او را یک نمایش ساختگی معرفی می کردند. برای نمونه، عکس‌هایی از محل برگزاری مراسم سوگند و سخنرانی بایدن منتشر شد که کاربران با مقایسه با تصاویر قبلی کاخ سفید، در واقعی بودن آن‌ها تشکیک کردند. ویدئوهایی از مراسم تحلیف بایدن برگزار شد که چیز حدود صد تا دویست نفر در محوطه حضور دارند و تقریبا مراسم خالی است.

 

این نکته نیز جلب توجه بسیار کرد که نظامیان حاضر در مراسم، درجه‌‎ها و نشان‌های نظامی خود را روی یونیفرم بر تن نکرده بودند! یا این که در گزارش‌های زنده مراسم، در هنگام عبور کاروان خودروهای رییس جمهور منتخب، شمار زیادی از سربازان و نظامیان آمریکایی پشت خود را به سمت آن کرده‌اند.

اشتباهات مکرّر کلامی و گاف‌های عجیب؛ حرکات حیرت‌انگیز(در حد دست دادن با موجودات نامرئی)؛ رفتن به مسیرهای اشتباه؛ کم‌محلی کردن به او توسط معاونش کامالا هریس و رییس جمهور اسبق باراک اوباما؛ انتشار ویدئوهایی از او که کنار خیابان منتظر تاکسی است و خودش چمدانش را حمل می کند؛ این شایعه‌ی قوی که او اجازه استفاده از نیروی هوایی یک یعنی هواپیمای ریاست جمهوری را ندارد؛ صحنه‌های قلابی از کاخ سفید در ویدئوهای مختلف که گفته می شود در مکان‌هایی چون استودیوی آمازون فیلمبرداری می شود.

blank blank blank blank blank

 

فاش شدن این واقعیت توسط خبرنگاران در فوریه ۲۰۲۱ که بر خلاف روندهای معمول قبلی، قبل از هر کنفرانس خبری بایدن خبرنگاران باید یک روز قبل سوالات خود را به تیم مطبوعاتی بدهند.

blank blank

«همه چیز درباره دولت بایدن، جعلی است»

انتشار ویدئوها و تصاویری از بایدن که نشان می دهد که او برای انجام هر حرکتی و گفتن هر جمله‌ای از راه دور هدایت می شود؛ و …

از جمله شایعات بسیار پررنگ پیرامون هویت جعلی یا بدل بایدن این است که هنرپیشه‌ای به نام «آرتور رابرتز» از ۲۰۲۱ نقش او را با استفاده از گریم و ماسک بازی می کند و این گمانه به ویژه در دیدار بایدن با بوریس جانسون بسیار مطرح شد.

blank blank blank blank blank blank

 

یکی از فرضیات بسیار عجیب و در عین‌حال قابل‌تاملی که درباره هویت واقعی «جو بایدن» کنونی در افکار عمومی مطرح شده، مرگ او و استفاده از «کلون»(clone) یا همزاد بیولوژیک ساخته شده در آزمایشگاه‌های مخفی پنتاگون، هم برای بایدن و هم برای بسیاری از چهره‌های مشهور آمریکاست.

blank blank blank

 

سال گذشته، انتشار ویدئویی رسمی از بایدن در هنگام خواندن یک بیانیه، و این که او در ۴۰ ثانیه یک بار هم پلک نمی زند، باعث شد تا گمانه‌ی استفاده از فناوری «دیپ فیک» برای بایدن مطرح شود.

 

فارغ از این که چه میزان این گمانه‌ها و تحلیل‌ها قابل‌تامل یا دور از ذهن به نظر برسد، در یک نکته تردید نیست. چهره‌ی کسی که به عنوان جو بایدن از اواخر ۲۰۲۰، منصب ریاست جمهوری آمریکا را به عهده دارد، با آن جو بایدنی که سناتور و بعدا معاون رییس جمهور(اوباما) بود، تفاوت‌های جدی و کاملا ملموسی نشان می دهد. از حالت چانه و دهان، تا رنگ چشم و حالت نگاه و حفره چشم، تا شکل برآمدگی جمجمه در دو طرف سر و به ویژه نرمه‌ی گوش بایدن که در زمان سناتوری و معاونت اوباما جدا بود و اکنون به صورت متصل است! قضاوت را بر عهده مخاطبان می گذاریم.

blank blank blank blank

۰/۵ (۰ نظر)
  • منبع خبر : مشرق