عملکرد دستگاههای مختلف در حوزه پسماند راستی آزمایی می شود
عملکرد دستگاههای مختلف در حوزه پسماند راستی آزمایی می شود
خزر: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، خواستار اطلاع رسانی عمومی و شفافیت در عملکرد ادارات مختلف در امر مدیریت پسماند شد.

به گزارش خزرآنلاین، مسعود کاظمی امروز در نشست کارگروه اجتماعی و اطلاع رسانی ستاد مدیریت پسماند گیلان با تأکید بر تفکیک زباله از مبدأ گفت: دستگاههای دست اندرکار در حوزه ی مدیریت پسماند باید هرگونه اقدام رسانه ایی و اطلاع رسانی در این حوزه را از طریق کارگروه مرتبط در ستاد مدیریت پسماند استان انجام دهند.

وی در ادامه افزود: عملکرد و اقدامات دستگاههای مختلف راستی آزمایی می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان گفت: ارائه خدمات مختلف پزشکی و بهداشتی، آموزش و پرورش، ورزشی و خدمات زیرساختی، بازنگری در طرح هادی و رفع مشکلات منابع طبیعی ساکنان منطقه سراوان از جمله اقدامات ستاد مدیریت پسماند است.

مدیرکل پدافند غیرعامل گیلان هم گزارشی از اقدامات عمرانی، خدماتی و فرهنگی دستگاههای مختلف را در منطقه سراوان ارائه کرد و ابراز امیدواری کرد فاز دوم و سوم مدیرت پسماند در سراوان اجرایی شود.

محمدعلی ویشکایی گفت: در کنار تمام حمایت ها از خانواده های نیازمند سراوان ۲۰ درصد از عواید فروش زباله نیز به آنها اختصاص می یابد.
رحیم شوقی شهردار رشت هم وضعیت پیگیری مدیریت پسماند را بی سابقه دانست و خواستار اطلاع رسانی عمومی اقدامات مسئولان در این خصوص شد.

۰/۵ (۰ نظر)