قتل مسلحانه مرد لنگرودی به دست ۲ برادر
قتل مسلحانه مرد لنگرودی به دست ۲ برادر
خزر: فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از دستگیری قاتلی که با همکاری برادرش مردی ۲۶ ساله با استفاده از سلاح سرد به قتل رساندند، خبر داد.

به گزارش خزرآنلاین، سرهنگ حمیدرضا سرخوش‌پور اظهار داشت: در پی اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به قتل با سلاح سرد در شهرستان لنگرود، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از حضور ماموران انتظامی در محل وقوع جرم و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، مردی با همدستی برادرش همسر خود و یک نفر دیگر را که همراه وی بوده با سلاح سرد مجروح کرده‌اند، افزود: در این حادثه زن ۲۷ ساله جهت مداوا به بیمارستان منتقل و مرد ۲۶ ساله نیز به علت شدت جراحات وارده فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود با اشاره به اینکه ماموران آگاهی با اقدامات فنی و پلیسی در کمتر از ۲۴ ساعت قاتل و همدست وی را شناسایی و با هماهنگی قضائی در مخفیگاهشان دستگیر کردند، گفت: این افراد در تحقیقات پلیس علت و انگیزه خود از این اقدام را اختلافات شخصی و خانوادگی عنوان کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود تصریح کرد: قاتل و همدست ۳۷ و ۳۴ این پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

۰/۵ (۰ نظر)
  • منبع خبر : رکنا