فیلم اعدام در ملاء عام خفاش شب مراغه/ او خواستگار شیطان صفت بود
فیلم اعدام در ملاء عام خفاش شب مراغه/ او خواستگار شیطان صفت بود
خزر: از جمله اتهام متهم، اغفال زنان و دختران متعدد از طریق فریب آنها به داشتن موقعیت شغلی مناسب، تهیه فیلم و عکس از زنان و دختران فریب خورده و انجام روابط جنسی به بهانه ازدواج می باشد.

به گزارش خزرآنلاین، صبح امروز پنجشنبه حکم اعدام مرد شیطان صفت به نام س.س با نام مستعار امیر مهدی در مراغه اجرا شد.

دادستان مراغه در گفتگو با خبرنگاران گفت: این مرد شیطان صفت به اتهام فساد فی الارض از طریق اشاعه گسترده فساد و فحشا در مراغه و شهر های همجوار در سال ۱۳۹۵ بر اساس گزارشات مردمی دستگیر شد.

محمود نعمتی افزود: از جمله اتهام متهم، اغفال زنان و دختران متعدد از طریق فریب آنها به داشتن موقعیت شغلی مناسب، تهیه فیلم و عکس از زنان و دختران فریب خورده و انجام روابط جنسی به بهانه ازدواج می باشد.

وی اضافه کرد: پس از دستگیری، پرونده وی پس از ارجاع به دادسرای عمومی و صدور حکم اعدام در دادگاه انقلاب اسلامی و تایید آن در دیوان عالی کشور و اجازه از مراجع ذیصلاح، حکم اعدام متهم صبح امروز در ملا عام در یکی از میادین اصلی این شهرستان به اجرا در آمد.

دادستان مراغه در ادامه اظهار کرد: قوه قضاییه و نیروی انتظامی و دستگاه های امنیتی در برخورد با چنین اشخاصی که امنیت جانی و ناموس شهروندان را مورد تجاوز و‌ تخطی قراردهند، هیچگونه مماشاتی نخواهند کرد و برخورد شدید با آنها را در دستور کار قرار داده اند.

۰/۵ (۰ نظر)