صدور اسنادی مرتبط با مدیریت روابط عمومی و با جمع مبلغ بیش از ۱۰۵ میلیون تومان، فقط در یک ماه و به نام یک شخص!
صدور اسنادی مرتبط با مدیریت روابط عمومی و با جمع مبلغ بیش از ۱۰۵ میلیون تومان، فقط در یک ماه و به نام یک شخص!
خزر: حالا اما تحریریه خزرآنلاین به اسنادی دست پیدا کرده که نشان می دهد تنها در تیرماه ۱۴۰۱ ده سند با عنوان پرونده مشابه (به نام یک شخص) صادر شده اند که میزان جمع بدهکاری شهرداری رشت در این اسناد بالغ بر ۱۰۵ میلیون تومان است.

به گزارش خزرآنلاين،   در شصتمین جلسه علنی شورای شهر رشت و در زمان تصدی امیرحسین علوی بر شهرداری رشت بود که دکتر شمس شفیعی، رییس کمیسیون بودجه و حقوقی شورا با اشاره به لایحه شهرداری رشت مبنی بر تقاضای اختصاص ششصد میلیون تومان به منظور تهیه و ساخت فیلم و کلیپ، گفت: اعتبار روابط عمومی شهرداری رشت در بخش هایی از جمله تهیه و ساخت فیلم و کلیپ در حدود ۷۰۰ میلیون تومان بوده و به اتمام رسیده است!

مدتی بعد اما برخی رسانه ها از قول امیرحسین علوی، شهردار وقت رشت در جلسه برگزاری کنگره بین‌المللی میرزا کوچک خان جنگلی، ادعای هزینه کرد ۷۰۰ میلیون تومان برای ساخت کلیپ توسط شهرداری رشت را یک دروغ بزرگ دانسته و به نقل از شهردار وقت رشت نوشتند: کسانی که چنین حرفی میزنند یا بی‌اطلاع بوده و یا نادانسته میخواهند به اعتماد مردم خدشه وارد کنند!

حالا اما تحریریه خزرآنلاین به اسنادی دست پیدا کرده که نشان می دهد تنها در تیرماه ۱۴۰۱ ده سند با عنوان پرونده مشابه (به نام یک شخص) صادر شده اند که میزان جمع بدهکاری شهرداری رشت در این اسناد بالغ بر ۱۰۵ میلیون تومان است. در شرح این اسناد هم به طور کلی به مواردی از قبیل ساخت کلیپ، استوری موشن، فتونیوز، تیزر، تدوین، تصویربرداری، کارگردانی، پوشش خبری و … اشاره شده است. اسنادی که مرکز هزینه تمامی آن ها، «مدیریت روابط عمومی» می باشد. البته نگاهی به اخبار منتشر شده در رسانه ها هم نشان می دهد پیام جعفری نیا در آن زمان در راس مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت قرار داشته است.

گفتنی است به علت حجم بالای اسناد مذکور، بررسی های دقیق آن به زمان بیشتری نیاز داشته که نتایج این بررسی ها در قالب یک گزارش تفصیلی تهیه و منتشر خواهد شد.