شوخی زننده مجری شبکه ورزش با سرمربی رایکا بابل+ ویدئو
شوخی زننده مجری شبکه ورزش با سرمربی رایکا بابل+ ویدئو
خزر: شوخی زننده مجری شبکه ورزش با یکی از مربیان لیگ دسته اول باعث اخراجش شد.

به گزارش خزرآنلاین، به نقل از شهرآرانیوز، مجتبی پوربخش، مجری برنامه فوتبال یک، به دلیل شوخی زننده در ارتباط زنده با علی نظرمحمدی، مربی تیم رایکای بابل که باعث به وجود آمدن حساسیت‌های زیادی شده است، منجر به تعطیلی برنامه و اخراج از شبکه ورزش شد.

«در این ویدیو پوربخش شوخی‌هایی با نظرمحمدی می‌کند که البته امکان نوشتن آن وجود ندارد. ظاهرا پوربخش مثل برخی از مجریان شبکه‌های مختلف تلویزیونی علاقه ویژه‌ای به وایرال شدن دارد و احتمالا به همین دلیل چنین صحبت‌هایی را مطرح کرده است. صحبت‌هایی که خود نظرمحمدی هم از شنیدن و صحبت کردن درباره‌اش تعجب کرده بود، اما او هم صحبت‌ها را ادامه داد تا ماجرا تبدیل به یک جنجال و اخراج مجری از شبکه ورزش شود».

ویدئو شوخی زشت پوربخش با علی نظرمحمدی روی آنتن زنده

 

یک منبع آگاه در شبکه ورزش درباره تصادف پوربخش و ارتباطش به این ماجرا گفت:« اگر ایشان تصادف کرده برای آقای پوربخش آرزوی سلامت دارم. شاید ایشان خواسته بگوید اگر دیگر روی آنتن شبکه ورزش نمی آید، دلیلش تصادف است نه صحبتهایی که با نظرمحمدی مطرح کرده است. ایشان چند وقتی بود که در فضای مجازی هم کارهایی کرده بود و تذکراتی دریافت کرده بود اما به این تذکرات گوش نکرد. او پست ها و استوری هایی گذاشته بود که از یک مجری تلویزیونی شبکه ورزش بعید بود.»

کار به جایی رسیده که با توجه به کنداکتور شبکه ورزش، قرار است اتفاقات مربوط به هفته های پایانی «لیگ یک» از برنامه شبهای فوتبالی پخش شود تا مشخص شود که دیگر و تا اطلاع ثانوی نباید شاهد پخش برنامه فوتبال یک و همچنین تصویر پوربخش از شبکه ورزش باشیم.

البته با پوربخش مجری برنامه تماس گرفتیم تا با او درباره تصادفش صحبت کنیم و همچنین ماجراها و حاشیه هایی که به وجود آمده را از او بپرسیم که او پاسخگو نبود و فقط چند فریم از تصاویر تصادفش را برای ما ارسال کرد که ماشین او هم از جلو و هم از پشت تصادف کرده و پرس شده است.

  • منبع خبر : شهرآرانیوز