ادعای یک رسانه خبری؛  ادعای همراهی دادستان در بازدید از جنگل فتاتو صحت ندارد!
ادعای یک رسانه خبری؛  ادعای همراهی دادستان در بازدید از جنگل فتاتو صحت ندارد!
خزر: چندی پیش بود که رییس منابع طبیعی و آبخیزداری رشت در گفتگو با مهر گفت: طی بازدید میدانی با همراهی دادستان خمام از جنگل فتاتو مشاهده‌ شد چند درخت از ریشه کنده‌ شده و بر زمین افتاده که بررسی‌های کارشناسان پوسیده‌ بودن و توخالی بودن آن درختان را تأیید می‌کند.

به گزارش خزرآنلاین، خمام نیوز نوشت: چندی پیش بود که رییس منابع طبیعی و آبخیزداری رشت در گفتگو با مهر، گفت: طی بازدید میدانی با همراهی دادستان خمام از جنگل فتاتو مشاهده‌ شد چند درخت از ریشه کنده‌ شده و بر زمین افتاده که بررسی‌های کارشناسان پوسیده‌ بودن و توخالی بودن آن درختان را تأیید می‌کند.

با این‌ وجود، نکته‌ای که در اظهارات وحید مثمری حائز اهمیت است، همراهی دادستان است؛ آن‌ هم در بازدیدی‌ که هنوز اتفاق نیفتاده و قرار است در هفته آتی صورت بپذیرد!

بر اساس اطلاعات موجود، دادستان یا نماینده‌ای از سوی وی با همراهی رییس منابع طبیعی رشت یا نماینده‌ای از آن‌ اداره بازدیدی از جنگل فتاتو درخصوص موضوع قطع درختان نداشته‌اند.

 این‌ بازدید قرار بود روز سه‌شنبه پس‌ از حضور در مرزدشت رقم بخورد، که گلی‌ بودن مسیر جنگل به‌ دلیل بارندگی آن‌ را به هفته آینده موکول کرد.

خزرآنلاین آمادگی انتشار واکنش منابع طبیعی گیلان را دارد.