اختلاف نظر در بین گروه همشهریان بالا گرفت؟!
اختلاف نظر در بین گروه همشهریان بالا گرفت؟!
خزر: اقدامات عباسی در استانداری گیلان، با انتقاداتی نسبت به عملکرد او نه فقط در حوزه رسانه بلکه در بین تشکل های سیاسی اصولگرا روبرو شده است.

به گزارش خزرآنلاين، شنیده ها از استانداری گیلان حکایت از بروز برخی اختلاف نظرها بین چهره های اثرگذار و عمدتا شرق گیلانی استانداری گیلان دارد.

گفته می شود بخشی از این اختلاف نظرهای کاری بین محمد علی پور (گل‌علی‌پور)، حسین محمدیان و دیگر چهره های موثر در استانداری گیلان بوده تا آن جا که بعضا دامنه آن به برخی معاونت ها هم کشیده شده است!

اگرچه وجود اختلاف نظر و تضارب آرا، به خصوص در سطح مشاوران و مدیران استانداری گیلان امری طبیعی و شاید هم غیرقابل اجتناب است اما توجه به جایگاه این مدیران که همگی از منصوبین استاندار فعلی گیلان هم می باشند، شاهدی بر میزان اعتماد اسدالله عباسی به آنان بوده و نشان می دهد هماهنگی و تعامل بین آن ها نقش مهمی را در سرو سامان دادن به امور ایفا خواهد نمود.

از سوی دیگر، با قوت گرفتن احتمال تغییر استاندار گیلان و حتی وجود گمانه زنی های رسانه ای مبنی بر احتمال انتخاب عباسی به عنوان مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و یا حضورش در سطح معاون یکی از وزرا، پیش بینی بروز تغییر در جایگاه مدیران منصوب شده توسط وی به خصوص آن دسته از مدیرانی که زادگاه تقریبا مشترکی با عباسی دارند، دور از ذهن نخواهد بود.

البته نگاهی به تحرکات اخیر منتقدان عباسی و شدت گرفتن انتقادات نسبت به او در رسانه ها، هم نشان می دهد آنان سیگنال هایی از احتمال تغییر او در آینده نزدیک، دریافت کرده و از این طریق سعی می کنند تغییر احتمالی استاندار گیلان را به نام خود سند زده و قدرت شان را به رخ بکشند! اگرچه ممانعت عباسی از دعوت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به جلسات شورای اداری آن هم در شرایطی که کرونا مجددا در حال تبدیل شدن به تهدیدی برای سلامت مردم است، بر حجم این انتقادات افزوده است.

هر چه که هست، اقدامات عباسی در استانداری گیلان، با انتقاداتی نسبت به عملکرد او نه فقط در حوزه رسانه بلکه در بین تشکل های سیاسی اصولگرا روبرو شده است. موضوعی که در صورت کاندیداتوری عباسی در انتخابات آتی مجلس می تواند تبعات جبران ناپذیری را برای او و حلقه دوستان به همراه داشته باشد مگر آنکه عباسی از صرافت نمایندگی مجلس افتاده و به دنبال کسب جایگاه جدید خود در بدنه دولت باشد.